Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Network Optix

VisionPlatform.ai

Centurion

SmartSD

Bosch Security Systems

Genetec

Synguard

Akuvox

ARAS

Aritech

VBN

Top Security

Ajax Systems

HID

Intrasec

Unii

Crown Security Services

Advancis

Paraat

Trigion

Hanwha Vision Europe

Secusoft

Add Secure

NIBHV

MOBOTIX

Sequrix

Seagate

SmartCell

Bydemes

Eagle Eye Networks

LUGN

Connect Security

Distri Company

ASSA ABLOY

Brivo

Seris

Masset

Multiwacht Security

Paralax

Eizo

VEB

Securitas

VGN Group

BHVcertificaat.online

Traka ASSA ABLOY

i-Pro

Uniview

Hikvision

Gold-IP

Kidde Commercial

Regio Control Veldt

CSL

SOBA

Alarm Meldnet

VVNL

Van Dusseldorp Training

SMC Alarmcentrale

OSEC

Milestone

2N

Alphatronics

ADI

Lobeco

Paxton

HD Security

Service Centrale Nederland

IDIS

Teletek

ASIS

VAIBS

Optex

MPL

CDVI

Nenova

OpenEye

G4S

26 veroordeelden opgespoord met totaal tegoed van 29,5 jaar cel

29 juni 2025
Redactie
06:49

In de afgelopen twee maanden heeft het EVA-Team (Executie Vonnissen Afgestraften) van de Politie Eenheid Den Haag 26 personen aangehouden die in totaal nog 29,5 jaar celstraf moeten uitzitten. Het EVA-team spoort veroordeelden op die zich aan hun opgelegde straf proberen te onttrekken.

Het team trof de meeste personen aan in hun woning, bij familie of in de woning van hun vriendin. Enkelen werden aangehouden in of bij hun auto toen zij op het punt stonden weg te rijden. Eén persoon werd op een perron van het station aangehouden toen hij onderweg was naar zijn werk. Een andere persoon werd in Bodegraven aangehouden toen hij van het zonnetje stond te genieten in zijn pauze.

Diverse strafbare feiten
De veroordeelden werden gezocht voor overtreding van de Opiumwet, openlijke geweldpleging, computervredebreuk, deelname aan een criminele organisatie, zware mishandeling, witwassen, diefstal (met geweld) en vernieling. Zo werd een 54-jarige man in zijn auto in Rijswijk aangehouden. Hij moet nog 1318 dagen gevangenisstraf uitzitten vanwege witwassen en deelneming aan een criminele organisatie.
Een 44-jarige man werd in verband met meerdere inbraken door een buitenlandse rechtbank gezocht. Hij was veroordeeld tot 2 jaar en 315 dagen gevangenisstraf. Hij is uiteindelijk aangehouden in zijn woning in Delft. Een man van 63 jaar moest nog een schadevergoeding van 16.654,08 euro voor oplichting betalen. Hij is uiteindelijk in Groningen aangehouden toen hij naar zijn auto liep.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Distri Company

Suricat

Seagate

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Wordt een partner