Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Masset

Connect Security

Crown Security Services

SmartSD

Add Secure

Hanwha Vision Europe

Paraat

HD Security

VBN

Alarm Meldnet

SOBA

MOBOTIX

IDIS

CSL

Unii

Trigion

Bosch Security Systems

BHVcertificaat.online

Paxton

Optex

2N

Brivo

Dero Security Products

Securitas

NetworxConnect

VVNL

SMC Alarmcentrale

VAIBS

CDVI

Aritech

ASIS

Seris

Hikvision

Traka ASSA ABLOY

HID

G4S

Multiwacht

VEB

Eagle Eye Networks

Ajax Systems

VGN Group

Seagate

OSEC

Alphatronics

Genetec

Eizo

Synguard

Nenova

Regio Control Veldt

Advancis

i-Pro

Lobeco

Top Security

Oribi ID Solutions

Distri Company

Uniview

Centurion

Secusoft

Milestone

ASSA ABLOY

NIBHV

VideoGuard

Service Centrale Nederland

EAL

ARAS

Intrasec

Gold-IP

Avigilon Alta

ADI

SmartCell

Akuvox

Network Optix

Bydemes

Sequrix

Kidde Commercial

2N vereenvoudigt licentiemodel Access Commander

3 mei 2021
Redactie
09:58

SmartSD presenteert een nieuwe versie van 2N® Access Commander. Deze bevat nieuwe functies en een nieuw dashboard, maar de belangrijkste wijziging is het licentiemodel. Dit is vereenvoudigd. Nadat aangegeven is hoeveel gebruikers, apparaten en functies nodig zijn, gaat de licentie net zo lang mee als het apparaat.

Het nieuwe licentiemodel heeft vier categorieën. Basis is gratis en te gebruiken voor vijf apparaten, vijftig gebruikers en basisfuncties. Geavanceerd is voor dertig apparaten, 300 gebruikers en geavanceerde functies. Pro is voor honderd apparaten, duizend gebruikers en professionele functies. Onbeperkt is voor een onbeperkt aantal apparaten en gebruikers en professionele functies.
Raadpleeg via deze link het document met de gedetailleerde matrix met alle functies en bestelnummers.
Bestaande klanten worden automatisch en gratis gemigreerd naar de juiste nieuwe licentie bij update naar softwareversie 2.0. De migratie zorgt ervoor dat ze dezelfde functionaliteit behouden die ze momenteel ook hebben. Het nieuwe model is nu in gebruik. 2N stopt met het genereren van oude licenties op 31 mei 2021.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Distri Company

Boon Edam

SequriX

Seagate

Videoguard

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner