Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Nenova

SOBA

Ajax Systems

Akuvox

SmartSD

Trigion

NIBHV

Hikvision

Intrasec

VAIBS

VEB

Synguard

Teletek

WBN Security

Masset

VVNL

ASSA ABLOY

Network Optix

Eizo

Paxton

Regio Control Veldt

Secusoft

Distri Company

Lobeco

Brivo

Bosch Security Systems

G4S

Multiwacht Security

Paraat

Alarm Meldnet

VBN

MPL

Milestone

MOBOTIX

SmartCell

OSEC

CSL

Optex

Gold-IP

Centurion

Securitas

Add Secure

Alphatronics

VGN Group

IDIS

Kidde Commercial

Crown Security Services

HID

Uniview

Traka ASSA ABLOY

ASIS

VIGI

Aritech

LUGN

Bydemes

Unii

Advancis

i-Pro

Seris

CDVI

OpenEye

VisionPlatform.ai

Genetec

Seagate

Paralax

Service Centrale Nederland

Eagle Eye Networks

HD Security

Top Security

ARAS

Sequrix

Hanwha Vision Europe

2N

ADI

Connect Security

Van Dusseldorp Training

SMC Alarmcentrale

Aangehouden winkeldief bespuugt politieagent

29 oktober 2025
Redactie
12:27

De politie hield dinsdagavond 28 oktober in Tilburg een man aan op verdenking van diefstal met geweld. Na deze aanhouding bespuugde de man in het politiebureau een agent. Hij zit op dit moment nog vast.

De politie kreeg rond 20.00 uur een melding van een winkeldiefstal met geweld aan het Transvaalplein in Tilburg. Toen de agenten ter plaatse kwamen, was de verdachte er te voet van doorgegaan. Na een zoektocht in de omgeving waarbij de verdachte niet werd aangetroffen, reden de agenten terug naar het Transvaalplein. Daar zagen zij een man die voldeed aan het signalement van de verdachte. De agenten hielden de man aan op verdenking van winkeldiefstal met geweld. Het betreft een 29-jarige man zonder een voor ons bekende woon- of verblijfsplaats.

Verzet tijdens aanhouding

Tijdens de aanhouding gaf de man aan dat hij de agenten zou gaan bespugen. Om die reden werd bij hem een spuugmasker aangebracht. De verdachte werd vervolgens geprobeerd in een politieauto te zetten, maar hij werkte niet mee. Uiteindelijk lukte het de agenten hem in de politieauto te zetten en werd de man overgebracht naar het politiebureau.
In de cel werden de handboeien van de man afgedaan. Direct na het afdoen van de handboeien, kwam de man agressief op een van de agenten af. Ook deed hij zijn spuugmasker af en spuugde op de agent. De verdachte zit nog vast en wordt verhoord.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Distri Company

Boon Edam

Seagate

Wordt een partner