Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Hanwha Vision Europe

IDIS

Alarm Meldnet

SMC Alarmcentrale

Akuvox

Trigion

Crown Security Services

VVNL

CDVI

Genetec

PG Security Systems

VAIBS

Bosch Security Systems

Unii

MOBOTIX

Eizo

Intrasec

VBN

HID

Alphatronics

Connect Security

ASSA ABLOY

Seris

Nenova

VGN Group

VideoGuard

NIBHV

Brivo

Masset

Aritech

Regio Control Veldt

Oribi ID Solutions

Gold-IP

Bydemes

Service Centrale Nederland

Secusoft

Ajax Systems

Advancis

OSEC

G4S

CSL

Multiwacht

HD Security

i-Pro

Eagle Eye Networks

Uniview

Centurion

Distri Company

Sequrix

Traka ASSA ABLOY

Lobeco

Kidde Commercial

2N

Securitas

BHVcertificaat.online

Hikvision

Seagate

Dero Security Products

EAL

ADI

ARAS

NetworxConnect

Avigilon Alta

SmartCell

Optex

Paxton

Network Optix

Milestone

Top Security

Add Secure

ASIS

SOBA

SmartSD

Paraat

VEB

Actie tegen nepartikelen levert duizenden telefoonaccessoires op

1 december 2023
Redactie
08:12

Bij een controle gericht op het bestrijden van handel in namaak artikelen zijn dinsdag duizenden namaak telefoonaccessoires in beslag genomen in een bedrijfspand aan de Vareseweg in Rotterdam. De handelaren in de namaakartikelen kunnen flinke boetes verwachten.

Gemeente Rotterdam, Belastingdienst, politie en stichting REACT (een non-profit organisatie die de handel in namaakgoederen tegengaat), traden samen op. Eenmaal binnen in het pand bleek al snel dat veel niet klopte en dat de opladers, telefoonhoesjes en andere telefoonaccessoires niet origineel waren. Het leverde twee politiebussen vol namaakartikelen op.
Politieagenten in de omgeving zagen op dat moment op de Innsbruckweg drie busjes rijden waarvan het rijgedrag opviel. Ook die controle bleek niet voor niets, want ook deze voertuigen zaten vol met namaakartikelen.
Het onderzoek naar de herkomst van de artikelen en wie betrokken zijn wordt voortgezet. Daarbij worden ook de originele fabrikanten betrokken.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

Seagate

SequriX

Distri Company

Suricat

Videoguard

Wordt een partner