Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Sequrix

LUGN

Lobeco

ARAS

BHVcertificaat.online

VisionPlatform.ai

Distri Company

Milestone

NIBHV

Paxton

CDVI

ADI

Bosch Security Systems

Synguard

SmartSD

Traka ASSA ABLOY

2N

VideoGuard

ASSA ABLOY

MOBOTIX

EAL

Securitas

Hanwha Vision Europe

SmartCell

IDIS

Nenova

Bydemes

Advancis

Hikvision

Oribi ID Solutions

Unii

VEB

Alarm Meldnet

VGN Group

Teletek

G4S

Seris

CSL

Aritech

Masset

Regio Control Veldt

Akuvox

Dero Security Products

Intrasec

Alphatronics

HID

VAIBS

Connect Security

Secusoft

ASIS

Centurion

Optex

SMC Alarmcentrale

SOBA

OSEC

Paralax

Genetec

Crown Security Services

VBN

Eagle Eye Networks

i-Pro

HD Security

Trigion

Multiwacht

Uniview

Seagate

MPL

Paraat

Gold-IP

Service Centrale Nederland

Brivo

Add Secure

VVNL

Eizo

Ajax Systems

Top Security

Kidde Commercial

Network Optix

AddSecure betreedt nieuwe IoT-branche

4 september 2023
Redactie
06:35

AddSecure neemt Clifford Group over, een telematicabedrijf dat Mobile Security en Connected Mobility-oplossingen levert. De overname markeert de intrede van Addsecure in een nieuwe IoT branche en de oprichting van een nieuwe business unit, Smart Mobility.

AddSecure is een Europese leverancier van veilige IoT-connectiviteit en end-to-end-oplossingen. Clifford Group is een telematicabedrijf met meerdere merken, dat gecertificeerde, geavanceerde Mobile Security- en Connected Mobility-oplossingen levert in de Benelux. Door de overname betreedt AddSecure nieuwe IoT-verticals en combineert het Connected Mobility en Mobile Security-oplossingen. Deze worden geleverd vanuit een nieuwe business unit, Smart Mobility. Dit versterkt AddSecure’s positie als leverancier van IoT-connectiviteit en end-to-end oplossingen in Europa, waardoor nieuwe en bestaande klanten worden geholpen bij het beheren van hun mobiele activa.

Nieuwe markten
“AddSecure zal Clifford’s expertise en platforms op het gebied van Mobile Security en Connected Mobility benutten, niet alleen voor verdere groei in de Benelux-markt, maar ook voor uitbreiding naar nieuwe markten en naar aangrenzende branches. Bovendien zal de deal ook mogelijkheden voor cross-selling creëren”, zegt Stefan Albertsson, CEO van AddSecure.
“We zijn blij dat we een goed thuis hebben gevonden in AddSecure en zien goede mogelijkheden voor verdere groei en ontwikkeling als onderdeel van een uitgebreide Europese leverancier van IoT- en telematica-oplossingen. Ik kijk ernaar uit om onze groei verder te blijven ontwikkelen en ook naar het leiden van de nieuwe business unit, Smart Mobility”, zegt Huibjan Braafhart, CEO van Clifford Group. Braafhart maakt deel uit van het Corporate Management Team van AddSecure en rapporteert rechtstreeks aan CEO Stefan Albertsson.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Videoguard

Suricat

Seagate

Distri Company

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner