Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

CDVI

Connect Security

MOBOTIX

Hanwha Vision Europe

Regio Control Veldt

Crown Security Services

Bydemes

Masset

Seris

VVNL

Van Dusseldorp Training

Sequrix

HID

LUGN

Top Security

Akuvox

ASSA ABLOY

Paraat

SMC Alarmcentrale

Paralax

Securitas

i-Pro

HD Security

Paxton

Brivo

Ajax Systems

Milestone

Alphatronics

VisionPlatform.ai

SOBA

Distri Company

VEB

CSL

Add Secure

Genetec

Unii

Eizo

Aritech

VGN Group

Trigion

SmartCell

ASIS

IDIS

MPL

Teletek

Optex

Network Optix

VBN

Eagle Eye Networks

Uniview

Secusoft

NIBHV

Multiwacht Security

Alarm Meldnet

Kidde Commercial

Seagate

2N

OpenEye

Traka ASSA ABLOY

ADI

OSEC

Centurion

Gold-IP

Synguard

Service Centrale Nederland

Hikvision

VAIBS

BHVcertificaat.online

G4S

ARAS

Advancis

Bosch Security Systems

Nenova

SmartSD

Lobeco

Intrasec

ADI Expo toont integratie van diverse beveiligingssystemen

12 februari 2020
Redactie
14:12

Tijdens de ADI Expo op 5 maart vindt een ‘Integratie Showcase’ plaats. De distributeur toont hierbij samen met zijn fabrikanten voor IP video, toegangsbeheer, brand- en inbraakdetectie wat met integratie mogelijk is. Hiervoor wordt een praktijkgerichte opstelling ingericht.

Centraal in de praktijkopstelling staat het videomanagementplatform van Milestone. Via beeldschermen van AG Neovo wordt getoond wat met integratie mogelijk is en welke camerabeelden dat oplevert. Zo wordt in samenwerking met Axis de werking van radar, perimeterbeveiliging en kentekenherkenning gedemonstreerd. Ook het A8207-VE-deurstation van Axis wordt geïntegreerd in het systeem. Eveneens in samenwerking met Axis wordt getoond hoe brand- en sabotagedetectie mogelijk is met behulp van de oplossing van Araani. Als infrastructuur dienen onder andere de netwerkapparaten van Netgear, de servers van Hawc, de kasten en kabels van Connectix en de back-up- en noodstroomsystemen van Eaton.

Videoanalyse
Uiteraard ontbreekt ook videocontentanalyse niet. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van de geavanceerde videoanalyse van Foxstream. Hikvision draagt bij met perimeterdetectie, gezichtsherkenning en temperatuurbewaking. Forensisch onderzoek wordt gedemonstreerd met behulp van Forensic Search van Bosch Security Systems. Verder wordt de toepassing van gezichts- en kentekenherkenning van Paxton in het systeem geïntegreerd. Extra aandacht zal uitgaan naar Smart Event-integraties van Milestone. Tot slot is te zien hoe in combinatie met Milestone de actief infraroodbarriers van Takex functioneren. Specialisten van ADI en de fabrikanten zijn aanwezig om de technologie en integratie nader toe te lichten.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Suricat

Boon Edam

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Wordt een partner