Siemens Innovative Fire Solutions Update

Op 23 september in Zwolle, op 24 september in Moergestel en op 25 september in Zoetermeer verzorgt Lobeco volledig verzorgde update-events over het Siemens Cerberus Pro (Type A) en het innovatieve Building X Fire platform.
In een mooie en inspirerende omgeving kunnen de nieuwe mogelijkheden worden ontdekt voor het installeren en beheren van Siemens Cerberus Pro brand en ontruimingssystemen (Type A) met het innovatieve Building X Fire platform. Tijdens deze volledig verzorgde bijeenkomst laten specialisten van Lobeco en Siemens zien wat deze oplossing voor de installateur en zijn klanten kan betekenen. Building X is het open, cloudgebaseerde platform van Siemens dat alle gebouwtechnieken zoals klimaat, beveiliging, energie en brandbeveiliging integreert in één overzichtelijke en efficiënte omgeving.
In diverse informatieve en technische presentaties wordt uitleg gegeven over de verschillende rollen binnen Fire: Fire Install (inbedrijfstelling), Fire Manager, Fire Connect app (beheer) en Fire Commanding (gebruik), de opbouw en toepassingen van Cerberus Pace, in compacte en modulaire uitvoering en ontruiming met gesproken woord Type A. Verder krijgen deelnemers praktische voorbeelden en informatie over de voordelen van de diverse apps binnen het Building X platform.
Aanmelden kan via deze link.







































































































