Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OpenEye

SmartSD

Secusoft

MPL

Connect Security

VEB

Hanwha Vision Europe

Uniview

Akuvox

Eizo

Gold-IP

VisionPlatform.ai

Paralax

VVNL

Bydemes

Aritech

Eagle Eye Networks

WBN Security

ASSA ABLOY

Masset

ARAS

Add Secure

CDVI

VGN Group

CSL

NIBHV

i-Pro

Advancis

SmartCell

Crown Security Services

Seris

Teletek

IDIS

LUGN

Seagate

Sequrix

Paxton

Bosch Security Systems

Van Dusseldorp Training

Alarm Meldnet

VBN

G4S

Service Centrale Nederland

Regio Control Veldt

Synguard

Lobeco

Genetec

Intrasec

Kidde Commercial

ADI

Traka ASSA ABLOY

Securitas

Multiwacht Security

SMC Alarmcentrale

HD Security

2N

Top Security

Optex

Network Optix

HID

Paraat

VIGI

Milestone

Brivo

Alphatronics

ASIS

Centurion

Ajax Systems

OSEC

Distri Company

MOBOTIX

VAIBS

Hikvision

Nenova

Trigion

SOBA

Unii

Agent mishandeld, verdachte aangehouden

8 september 2024
Redactie
12:52

Een agent heeft zaterdag tijdens zijn horecadienst in Breda een forse verwonding aan zijn gezicht opgelopen door een recalcitrante verdachte. Die moest op zijn beurt weer met geweld onder controle gebracht worden.

Op zaterdagochtend om 3.15 uur kregen twee bikers de melding dat collega’s van handhaving van de gemeente het aan de stok hadden met enkele lastige uitgaansklanten op de Middellaan. Die moesten zich met hun wapenstok tegen een groep mannen verweren. De twee bikers spoedden zich direct naar de Middellaan om hulp te bieden.

Staandehouding
Voordat de bikers ter plaatse waren bleek de groep al weggelopen. De handhavers konden een goed signalement geven van één van de mannen van het groepje. Het duurde dan ook niet lang voordat de bikers die man aantroffen op de Dieststraat. Ze spraken de man aan die zijn telefoon pakte en begon te filmen. Ze vroegen aan hem zijn id-bewijs om zijn naam te achterhalen omdat hij verdachte was van betrokkenheid bij een opstootje.

Mishandeling
Maar in plaats van mee te werken balde hij zijn vuist en begon hij op het gezicht van één van de bikers te slaan. De agent zag het zwart voor zijn ogen en weerde de slagen daarna af. Andere agenten sprongen op de verdachte om hem aan te houden. Dat koste een hoop moeite want de verdachte verzette zich stevig. Het slachtoffer bloedde hevig uit een wond in zijn gelaat. De verdachte, een 19-jarige jongen uit Breda, is naar het bureau gebracht. De agent is naar een dokter gegaan om zich te laten behandelen aan zijn verwonding. Hij heeft daarna zijn werk niet meer naar behoren af kunnen maken door dit incident.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Seagate

VIGI

Suricat

Distri Company

SequriX

Wordt een partner