Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

HD Security

Genetec

Regio Control Veldt

Alarm Meldnet

Paxton

SmartCell

Lobeco

Add Secure

VIGI

Sequrix

Masset

Milestone

VVNL

SMC Alarmcentrale

Multiwacht Security

ARAS

Centurion

Alphatronics

Bydemes

OpenEye

Nenova

SOBA

Crown Security Services

Advancis

Aritech

Seris

Connect Security

Service Centrale Nederland

Eizo

HID

i-Pro

Synguard

ADI

Van Dusseldorp Training

Seagate

Network Optix

Optex

Distri Company

Paralax

MOBOTIX

Ajax Systems

Trigion

VBN

Traka ASSA ABLOY

VisionPlatform.ai

Bosch Security Systems

Akuvox

Securitas

LUGN

Top Security

ASSA ABLOY

IDIS

Supraenet

VAIBS

G4S

Unii

Brivo

Uniview

Teletek

Hanwha Vision Europe

OSEC

SmartSD

MPL

CSL

VEB

Eagle Eye Networks

Paraat

2N

Secusoft

Kidde Commercial

CDVI

WBN Security

ASIS

NIBHV

AGS Groep onderneemt stappen tegen het AD

16 juli 2006
Redactie
22:04

Afgelopen donderdag verwezen we u naar een artikel in het AD over Oost-Europese bendes die hun oog hebben laten vallen op Viagra. De in het artikel van het AD gesuggereerde informatie klopt volgens AGS Groep op cruciale punten niet.

De betreffende journalist van het AD zou daarnaast onder valse voorwendselen de voorlichter van de PAC Meldkamer van AGS Groep vragen hebben gesteld over de tracking & tracing van trucks en containers.

Tijdens dit gesprek -dat is opgenomen- is er zeker niet gesproken over klanten, productnamen, routes en waarden. De informatie is tevens op alle genoemde punten onjuist aldus AGS Groep. Het bedrijf zal juridische stappen ondernemen tegen de journalist van het AD.

‘Behalve dat deze onjuiste informatie onze beveiligers in een gevaarlijke positie kan brengen zijn wij hier asoluut niet gelukkig mee’ verteld Miranda van der Sloot van AGS groep aan Beveiliging Nieuws. ‘Sinds 1997 zijn wij een zeer gerenommeerd beveiligingsbedrijf en Europees marktleider op het gebied van transport en logistieke beveiliging. Regel 1 binnen onze organisatie is dat we nooit uitspraken doen in welke vorm dan ook over voornoemde informatie’.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

IQSIGHT

Boon Edam

VIGI

Suricat

Seagate

Distri Company

SequriX

Wordt een partner