Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Optex

Paralax

NIBHV

Network Optix

VIGI

Kidde Commercial

Top Security

Eagle Eye Networks

MPL

VBN

Seagate

Paraat

i-Pro

OSEC

Unii

Service Centrale Nederland

2N

Van Dusseldorp Training

Secusoft

Lobeco

SOBA

Securitas

SMC Alarmcentrale

Teletek

HID

MOBOTIX

Brivo

OpenEye

VGN Group

Multiwacht Security

Nenova

Uniview

Add Secure

Ajax Systems

ASSA ABLOY

Regio Control Veldt

VisionPlatform.ai

Seris

Masset

IDIS

Advancis

CDVI

LUGN

VEB

ARAS

Hanwha Vision Europe

Traka ASSA ABLOY

Milestone

ASIS

WBN Security

Intrasec

Connect Security

Akuvox

Aritech

ADI

Genetec

Eizo

Bydemes

Centurion

VAIBS

Distri Company

SmartSD

Alphatronics

SmartCell

Bosch Security Systems

Sequrix

Crown Security Services

Hikvision

Alarm Meldnet

Paxton

Gold-IP

Synguard

VVNL

Trigion

HD Security

G4S

CSL

AIVD en MIVD organiseren hackathon voor technisch talent

6 augustus 2023
Redactie
10:28

De AIVD en de MIVD organiseren een hackathon op zaterdag 18 en zondag 19 november op een goed bereikbare, maar geheime locatie in Nederland. Deelnemers kunnen zo op een vrijblijvende en ludieke wijze kennis maken met dataprocessing bij de diensten.

Tijdens de hackathon gaan de deelnemers een weekend lang in een klein team met een technische casus aan de slag. Hierbij proberen ze in korte tijd creatieve oplossingen te bedenken en hier vervolgens een prototype van te programmeren. Dit alles onder persoonlijke begeleiding van medewerkers van de beide inlichtingendiensten.
Aan het einde van het weekend presenteren alle teams hun ideeën en prototypes aan elkaar. Een jury van inlichtingen- en data-experts beslist wie er met de hoofdprijs naar huis gaat.
Bij de AIVD en MIVD bestaan veel technische uitdagingen op het gebied van data engineering en data science. De hackathon helpt de diensten om kennis te maken met technische mensen van buiten, om zo samen kennis en ideeën uit te wisselen.

Interesse? Schrijf je nu in
De hackathon is bedoeld voor iedereen met een affiniteit voor software engineering en/of data science. Ervaren professionals, studenten, en self-taught coders zijn allemaal welkom. Wil je meer informatie of wil je je inschrijven voor de hackathon? Vanaf van 3 augustus tot en met 4 oktober kun je hiervoor terecht op aivd.nl/hackathon.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

VIGI

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

SequriX

Distri Company

Seagate

Wordt een partner