Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Service Centrale Nederland

Top Security

WBN Security

ADI

MOBOTIX

Optex

VGN Group

VBN

Van Dusseldorp Training

Secusoft

Multiwacht Security

VVNL

IDIS

Ajax Systems

Traka ASSA ABLOY

Teletek

Masset

OpenEye

CDVI

Trigion

SmartCell

Akuvox

Securitas

i-Pro

Alarm Meldnet

Distri Company

Bosch Security Systems

Lobeco

Regio Control Veldt

Bydemes

HD Security

ASIS

ASSA ABLOY

Nenova

Paraat

Paralax

SmartSD

Network Optix

2N

Seagate

Genetec

ARAS

Gold-IP

Seris

VIGI

Eizo

G4S

Hikvision

HID

Centurion

CSL

MPL

Advancis

Connect Security

Unii

LUGN

Hanwha Vision Europe

Eagle Eye Networks

Kidde Commercial

Sequrix

Uniview

VAIBS

Add Secure

VisionPlatform.ai

SMC Alarmcentrale

OSEC

Alphatronics

SOBA

Brivo

Paxton

Aritech

Milestone

Crown Security Services

NIBHV

Synguard

VEB

Ajax Systems wijkt deel van productie uit naar Turkije

13 mei 2022
Redactie
12:07

Ajax Systems, de Oekraïense ontwikkelaar en fabrikant van beveiligingssystemen, opent zijn eerste fabriek in Istanbul. Op deze wijze wil het bedrijf de leveringen blijven garanderen, als ook het westen van Oekraïne door de Russen wordt verwoest.

De nieuwe fabriek van 8300m² zal de volledige reeks Ajax-apparaten produceren en biedt een verdubbeling van de huidige productie in Oekraïne. De fabriek verwacht minimaal 150.000 apparaten per maand te produceren. Ajax Systems is al begonnen met het vormen van een lokaal productieteam. In de eerste fase is het de bedoeling om minstens 400 mensen aan te nemen. Een uitdaging daarbij is dat mannelijke werknemers Oekraïne niet mogen verlaten. Het bedrijf was overigens al voor de Russische invasie van plan om nieuwe productiefaciliteiten in het buitenland op te zetten als logische voortzetting van productieopschaling.

Strategische stap
De opening van een nieuwe fabriek in Istanbul is een strategische stap die door het bedrijf is gepland en gericht is op diversificatie van de productiefaciliteiten. “We kozen voor Turkije op basis van een combinatie van factoren, zoals de beschikbaarheid van productieprofessionals, infrastructuur, de voorwaarden van de vrije economische zone, het belastingniveau, de kwaliteit van aannemers en de nabijheid van onze belangrijkste markten. De nieuwe productie zal de productontwikkeling van Ajax versterken en de toegang tot nieuwe markten versnellen. We zijn er sterk van overtuigd dat de diversiteit aan talenten en culturen de beste producten en oplossingen creëert. En we hebben altijd op lokale teams gerekend”, aldus CEO Aleksandr Konotopskyi van Ajax Systems. Nu de oorlog zich naar het oosten van het land heeft verplaatst, heeft Ajax Systems de bestaande productie- en productontwikkeling in Oekraïne weer volledig hervat. Het bedrijf is actief op zoek naar specialisten voor de fabriek en breidt zijn R&D-team uit. Deze productiefaciliteit blijft in Oekraïne. Daarnaast heeft het bedrijf zijn eigen logistieke hub in Polen en ontwikkelt het zijn lokale teams in de strategische markten van Spanje, Italië, het VK, Duitsland, Frankrijk, de VAE, Zuid-Afrika en andere landen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Seagate

SequriX

VIGI

Boon Edam

Wordt een partner