Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Advancis

VAIBS

SMC Alarmcentrale

ASSA ABLOY

OSEC

Kidde Commercial

Oribi ID Solutions

Akuvox

IDIS

G4S

Alarm Meldnet

Network Optix

MPL

Unii

Dero Security Products

CDVI

Regio Control Veldt

Sequrix

Hanwha Vision Europe

LUGN

Connect Security

VBN

Paraat

Intrasec

Aritech

Nenova

CSL

Securitas

Bydemes

2N

Alphatronics

Traka ASSA ABLOY

Bosch Security Systems

Add Secure

VisionPlatform.ai

SmartSD

Multiwacht

Paxton

Service Centrale Nederland

ASIS

Uniview

ARAS

Synguard

Masset

VEB

VideoGuard

Hikvision

VGN Group

ADI

Milestone

Seagate

Secusoft

Optex

Brivo

Ajax Systems

NIBHV

Crown Security Services

VVNL

SmartCell

EAL

Eizo

Top Security

Lobeco

HD Security

Distri Company

SOBA

Seris

Trigion

Gold-IP

HID

i-Pro

Eagle Eye Networks

Genetec

Centurion

Paralax

BHVcertificaat.online

MOBOTIX

Teletek

Ajax verbetert beveiliging Fibra tegen sabotage

13 augustus 2023
Redactie
06:47

Door introductie van een ringtopologie kan de Fibra-lijn van Ajax Systems worden beschermd tegen zowel fysieke als softwarematige breuken. Bovendien biedt de ringtopologie betere compatibiliteit met de bestaande bedrading in gebouwen.

Net als voorheen zijn de apparaten op de hub aangesloten met een vieraderige kabel op één uitgang van de hub. Maar nu is het einde van de lijn verbonden met een andere uitgang. Dus als de lijn breekt, wordt de ring verdeeld in twee werkende segmenten. De apparaten blijven werken en het systeem stelt een beveiligingsbedrijf en de gebruikers op de hoogte van het incident. De ringtopologie beschermt de Fibra-lijn dus fysiek tegen sabotage.

Verouderde systemen vervangen
De ringtopologie is ook een uitstekende mogelijkheid om verouderde beveiligingssystemen die al gebruik maken van de ringtopologie te upgraden. De installateur kan de beschikbare kabels in het gebouw gebruiken door oude apparaten te vervangen door Fibra-apparatuur. Er is geen extra werk met kabels nodig, wat tijd en moeite bespaart tijdens de installatie van het beveiligingssysteem. De technologie is beschikbaar met OS Malevich 2.16 firmware en PRO Desktop 3.9, Ajax PRO 1.20 voor iOS, en Ajax PRO 1.20 voor Android apps.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Videoguard

Boon Edam

SequriX

Seagate

Distri Company

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner