Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Eye Watch Security Group

Kidde Commercial

Bydemes

Alarm.com

Seris

CSL

SMC Alarmcentrale

IQSIGHT

VAIBS

Add Secure

Aritech

LUGN

2N

Milestone

NIBHV

HD Security

Uniview

ADI

Distri Company

Traka ASSA ABLOY

Paxton

Teletek

Centurion

MPL

G4S

Multiwacht Security

Top Security

Optex

Regio Control Veldt

Seagate

ASSA ABLOY

Eagle Eye Networks

VEB

Alarm Meldnet

Sequrix

Alphatronics

Network Optix

VVNL

OpenEye

WatchTower

Nenova

MOBOTIX

Brivo

ARAS Security

Service Centrale Nederland

Zevix

WBN Security

OSEC

Lobeco

SmartCell

Eizo

Supraenet

Securitas

Roskam Groep

Hanwha Vision Europe

Secusoft

Synguard

ASIS

Ajax Systems

Paralax

Van Dusseldorp Training

HID

Genetec

Paraat

Trigion

Axis Communications

VIGI

Connect Security

Advancis

Unii

SOBA

IDIS

Masset

Akuvox

CDVI

Crown Security Services

SmartSD

Akuvox brengt modulaire deurintercom met gezichtsherkenning

9 september 2025
Redactie
04:11

De Chinese fabrikant Akuvox heeft een nieuwe deurintercom gepresenteerd: de S535. Het systeem beschikt over een 5-inch scherm, gezichtsherkenning en een modulair ontwerp, waardoor het geschikt is voor uiteenlopende toepassingen in zowel woon- als werkomgevingen.

De S535 kan worden uitgebreid met verschillende modules, waaronder LTE, vingerafdrukherkenning en een inductielus voor slechthorenden. Vooral de LTE-module moet het moderniseren van bestaande intercomsystemen vergemakkelijken. Omdat er geen nieuwe bekabeling nodig is, kunnen installateurs sneller en met minder overlast voor gebruikers aan de slag.
Het systeem houdt bovendien rekening met toegankelijkheid. Dankzij de inductielus kunnen slechthorenden het geluid rechtstreeks via hun gehoorapparaat ontvangen, wat de communicatie duidelijker en zelfstandiger maakt.

Meerdere toegangsopties

Naast gezichtsherkenning ondersteunt de S535 diverse andere verificatiemethoden, waaronder Bluetooth Low Energy (BLE), pincodes, RFID, QR-codes en mobiele apps. Met BLE kunnen gebruikers deuren openen via een hardwaretoken, de SmartPlus-app of eenvoudige handelingen zoals ‘shake-to-unlock’. Dat moet het systeem zowel gebruiksvriendelijk als veilig maken in een tijd waarin contactloos toegang verlenen steeds belangrijker wordt.
Volgens productmanager Zhitao Lu onderscheidt de S535 zich ook door installatiegemak. Alle modules sluiten aan op één interface in de basiseenheid, waardoor extra bekabeling voor stroom en data overbodig wordt. Dat moet de kans op storingen verkleinen en de installatie aanzienlijk versnellen.

Bestand tegen weer en vandalisme

De nieuwe intercom is ontworpen voor veeleisende omstandigheden. Met een IP66-certificering is het systeem bestand tegen stof en water, terwijl IK08-impactbestendigheid bescherming biedt tegen fysieke schade. De S535 functioneert in temperaturen van -40 tot +55 graden Celsius, waardoor het apparaat inzetbaar is van koude buitendeuren tot warme industriële locaties.
Met de S535 wil Akuvox inspelen op de toenemende vraag naar flexibele, veilige en toegankelijke toegangsoplossingen. In Nederland wordt het merk onder andere door By Demes en SmartSD vertegenwoordigd.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Seagate

IQSIGHT

SequriX

Eye Watch Security Group

Distri Company

VIGI

Boon Edam
Wordt een partner