Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Paralax

ARAS

Genetec

VVNL

NIBHV

VisionPlatform.ai

Nenova

Paxton

G4S

Ajax Systems

Optex

Seagate

VAIBS

VEB

Gold-IP

Eagle Eye Networks

HID

Top Security

Advancis

MOBOTIX

OpenEye

Hikvision

Bosch Security Systems

SOBA

HD Security

OSEC

SMC Alarmcentrale

SmartCell

Teletek

ADI

Service Centrale Nederland

Add Secure

Centurion

Alphatronics

Traka ASSA ABLOY

VIGI

ASSA ABLOY

Securitas

Unii

Aritech

Regio Control Veldt

VGN Group

Secusoft

Bydemes

Trigion

MPL

Masset

i-Pro

Hanwha Vision Europe

Alarm Meldnet

CDVI

Lobeco

Multiwacht Security

Synguard

WBN Security

ASIS

IDIS

VBN

LUGN

Sequrix

Connect Security

Brivo

2N

Paraat

Kidde Commercial

CSL

Milestone

Eizo

Crown Security Services

Seris

Distri Company

Network Optix

Akuvox

Uniview

SmartSD

Van Dusseldorp Training

Alphatronics levert nu Atrium A22-paneel van CDVI

28 oktober 2020
Redactie
09:35

Het Atrium A22-paneel van CDVI met encryptie is nu verkrijgbaar bij Alphatronics. De KRYPTO is de derde generatie IP-controllers binnen de Atrium-serie en verenigt veiligheid en gebruiksgemak. Zo werkt het met het Mifare DESFire EV2-protocol en AES 256-bit encryptie.

De encryptie in het volledige systeem verhindert het kopiëren van kaarten en biedt end-to-end beveiliging. De controller is uitgerust met hybride lezerpoorten en ondersteunt zowel Wiegand als OSDP-2 compatibele kaartlezers. Door gebruik te maken van OSDP kunnen twee kaartlezers op één lezerpoort aangesloten worden. Op deze manier zijn met de controller vier lezers en twee deuren volledig te beheren: een IN- en UIT-lezer voor elke deur. Hierdoor is een Atrium Krypto toegangssysteem volgens Alphatronics één van de voordeligste en meest concurrerende systemen op de markt. Het OSDP-protocol biedt naast een verhoogde veiligheid eveneens de mogelijkheid van een langere kabellengte tot 1200m.

Kaartlezers
De nieuwe K2 High Security kaartlezer is OSDP-2 compatibel met de Atrium A22K-controller en leest zowel Mifare classic als DESFire EV2 credentials. De K2-lezer ondersteunt naast een hoge veiligheid ook nog een langere kabellengte (tot 1200m) en is beveiligd tegen sabotage. Twee K2-lezers kunnen per deur, parallel op één kabel. De K2-lezer is NFC / Bluetooth compatibel. Zoals op het gehele CDVI assortiment, zit ook op deze K2 High Security lezer 10 jaar garantie.
Ook de UNii AT-100-lezer is op de Wiegand-poort van de Atrium A22K-controller aan te sluiten. De UNii AT-100 leest DESFire EV2 tags/kaarten. De elektronica is volledig ingegoten en daarmee is de lezer conform IP64 beschermd tegen vocht en stof. De UNii AT-100 lezer is ook voor de UNii te gebruiken.

Voorgeprogrammeerde sleutels
De Mifare DESFire EV2-lezers worden geleverd met voorgeprogrammeerde sleutels die eveneens in de kaarten of tags voorgeprogrammeerd zijn. Dit wil zeggen dat de kaarten/tags en lezers niet meer hoeven te worden ‘gedoopt’ bij installatie en meteen kunnen worden geactiveerd. Dit bespaart tijd terwijl toch high security wordt gerealiseerd. De A22K KRYPTO beschikt ook over de mogelijkheid om plattegronden te integreren met realtime deurstatus op de plattegrond vanaf elke webbrowser. Deuren zijn real time te activeren (vergrendeld, ontgrendeld, toegang verleend, enz.). Het systeem is eenvoudig te configureren (drag& drop), ondersteunt .jpg- of .png-bestanden en biedt meerdere plattegronden/verdiepingen per site.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

SequriX

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

Seagate

Suricat

Wordt een partner