Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

ARAS

Paraat

Top Security

SOBA

Traka ASSA ABLOY

LUGN

SmartSD

Aritech

CDVI

Kidde Commercial

Alphatronics

VAIBS

2N

HID

Seagate

Hikvision

Akuvox

Oribi ID Solutions

Nenova

VVNL

Hanwha Vision Europe

HD Security

Masset

Optex

Uniview

Advancis

VideoGuard

G4S

Add Secure

Paralax

Connect Security

Eizo

Service Centrale Nederland

Brivo

Genetec

Paxton

VGN Group

MOBOTIX

ASIS

Sequrix

Multiwacht

Eagle Eye Networks

Crown Security Services

NIBHV

Bydemes

Milestone

SmartCell

IDIS

Unii

Alarm Meldnet

Bosch Security Systems

ADI

Secusoft

Ajax Systems

Intrasec

Synguard

VEB

Trigion

EAL

Dero Security Products

i-Pro

Seris

Distri Company

OSEC

BHVcertificaat.online

CSL

Gold-IP

ASSA ABLOY

VBN

Centurion

Lobeco

Regio Control Veldt

Teletek

SMC Alarmcentrale

Securitas

MPL

VisionPlatform.ai

Network Optix

Beam-detector in te stellen en te bedienen via app

19 juni 2023
Redactie
08:21

Nieuw bij Lobeco is The Fire Beam BLUE. Dit is een conventionele optische beam-detector die bediend en ingesteld kan worden met de The Fire Beam BLUE Controller App op een smartphone of tablet (via Bluetooth).

Via de The Fire Beam BLUE Controller App kunnen alle beams uitgelijnd (automatisch), geprogrammeerd en getest worden. Hiervoor is dus geen controller meer nodig. Via een zelfrichtende kop wordt de Fire Beam steeds automatisch uitgelijnd op de reflector(s) aan de overzijde.

Beheer via telefoon of tablet
Met de nieuwste zelfuitlijnende gemotoriseerde beam van The Fire Beam BLUE is niet langer een controller nodig voor elke beam head. Met de The Fire Beam BLUE Controller App kan elke Fire Beam BLUE in elk gebouw in bedrijf worden gesteld en bediend, gewoon met de telefoon of tablet. The Fire Beam BLUE maakt gebruik van dezelfde geavanceerde technologie als de The Fire Beam Xtra en biedt dezelfde betrouwbaarheid en voordelen met een bereik van maximaal 160 meter (optionele kit nodig). In bedrijfstelling en besturing gebeurt met behulp van de The Fire Beam BLUE Controller App.
Het gebruik van de volledig VdS-goedgekeurde (G221060) The Fire Beam BLUE met een telefoon of tablet biedt exact dezelfde functionaliteit als een bekabelde low-level controller, maar is eenvoudiger en intuïtiever in gebruik. Dankzij verbinding via Bluetooth-technologie is geen telefoonsignaal of internetverbinding nodig.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Videoguard

Seagate

SequriX

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

Wordt een partner