Bedieningspaneel voor beveiliging en smart homes

Fortus introduceert met de Hikvision DS KC9570 WTE1/S een centraal bedieningspaneel dat inspeelt op de groeiende vraag naar geïntegreerde beveiligings- en smart home-oplossingen. Het 10,1 inch indoor control panel uit de Hikvision 9 Series combineert verschillende functionaliteiten in één overzichtelijke interface, waarmee gebruikers volledige regie krijgen over hun beveiligings- en gebouwbeheersystemen.
Het paneel fungeert als een zogenoemde unified control hub en maakt het mogelijk om uiteenlopende systemen centraal aan te sturen. Denk hierbij aan verlichting, gordijnen, HVAC-installaties, intercomsystemen, alarmsystemen en netwerkcamera’s. Ook functies zoals lifttoegang kunnen via het touchscreen worden beheerd. Daarmee richt Hikvision zich nadrukkelijk op zowel de residentiële als de professionele markt, waar integratie en gebruiksgemak steeds belangrijker worden.
De DS KC9570 WTE1/S beschikt over een 10,1 inch IPS-touchscreen met een resolutie van 1920 bij 1200 pixels, wat zorgt voor scherpe beeldweergave bij onder meer videointercom en cameratoezicht. Onder de motorkap draait het systeem op Android 14 en is het uitgerust met een quad-core processor, tot 4 GB werkgeheugen en 16 GB opslagcapaciteit. Dit moet zorgen voor snelle prestaties en een soepele gebruikerservaring, ook bij gelijktijdig gebruik van meerdere functies.
Communicatie
Voor communicatie is het paneel voorzien van dubbele microfoons en luidsprekers, ondersteund door ruisonderdrukking en echo-annulering. Hierdoor blijft spraakcommunicatie helder, ook in omgevingen met achtergrondgeluid.
Met deze introductie speelt Hikvision in op de trend waarbij beveiliging, comfort en gebouwbeheer steeds meer samenkomen in één platform. Door verschillende systemen te integreren in één centrale interface kunnen gebruikers efficiënter werken en sneller reageren op situaties. De DS KC9570 WTE1/S laat zien hoe technologische innovatie bijdraagt aan meer controle en overzicht binnen moderne beveiligingsomgevingen.
Meer informatie is te vinden op de website.





































































































