Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Alphatronics

Bydemes

Securitas

Network Optix

Service Centrale Nederland

i-Pro

Intrasec

VideoGuard

ARAS

VGN Group

Eizo

Ajax Systems

Hikvision

Dero Security Products

Eagle Eye Networks

SMC Alarmcentrale

Nenova

Paxton

Uniview

PG Security Systems

SmartCell

MOBOTIX

Crown Security Services

Genetec

Hanwha Vision Europe

CSL

HID

Avigilon Alta

HD Security

Paraat

OSEC

Connect Security

Kidde Commercial

NetworxConnect

Unii

Masset

Brivo

Regio Control Veldt

Optex

Bosch Security Systems

SmartSD

Advancis

BHVcertificaat.online

ADI

Secusoft

G4S

Distri Company

CDVI

Akuvox

Lobeco

Traka ASSA ABLOY

VAIBS

VBN

Seagate

SOBA

Oribi ID Solutions

Aritech

ASSA ABLOY

Seris

Top Security

NIBHV

Alarm Meldnet

Centurion

IDIS

Add Secure

Multiwacht

Milestone

EAL

Gold-IP

Trigion

2N

Sequrix

VVNL

VEB

ASIS

Belcentrale Security Systems gaat verder onder de naam RoSecure

5 juli 2019
Redactie
13:59

Belcentrale Security Systems heeft bekend gemaakt per 1 juli verder te gaan onder de naam RoSecure. Het beveiligingsbedrijf in Rotterdam vindt dat haar oude naam niet langer past bij de huidige dienstverlening.

Belcentrale Security Systems is een spin-off van de zakelijke telecomprovider Belcentrale uit Rotterdam. Door de uitfasering van ISDN, moest Belcentrale de afgelopen tijd al haar ISDN-klanten omzetten naar een digitale oplossing. Naast telefonie moesten ook andere systemen gedigitaliseerd worden, zoals de alarmverbindingen. Dit moet gedaan worden door een gecertificeerd beveiligingsbedrijf dat aan alle eisen voldoet. Daarom is er in april 2017 een aparte onderneming in het leven geroepen: Belcentrale Security Systems.

‘Verkeerde associaties’
Nabil Laghmiri is sinds 2017 werkzaam als beveiligingstechnicus bij Belcentrale Security en leidt het BORG-gecertificeerde beveiligingsbedrijf. Hij vertelt: “Onze bedrijfsnaam wordt geassocieerd met een telecombedrijf terwijl wij ons puur richten op het beveiligen van bedrijven. Daarvoor zijn we ook opgericht, om innovatieve beveiligingsoplossingen aan de zakelijke markt te bieden.” Hij vervolgt: “We merkten al snel dat er meer was op het gebied van bedrijfsbeveiliging. Inmiddels helpen wij niet meer alleen klanten van Belcentrale, maar breidt het klantenbestand zich flink uit. Met de nieuwe positionering willen we duidelijk maken dat we werkzaam zijn in de beveiligingsbranche en daarom is er gekozen voor een nieuwe naam: RoSecure.”

Intensieve samenwerking
Karim Bourjila, directeur Telecom van Belcentrale, geeft aan: “Uiteraard blijven we intensief samenwerken, zodat klanten van RoSecure eenvoudig diensten kunnen afnemen van Belcentrale en andersom. Belcentrale biedt onder andere telefonie, internet maar ook clouddiensten zoals webhosting en online back-up. Tegenwoordig onmisbaar voor alle ondernemers.”
Er zijn veel ontwikkelingen op de markt van bedrijfsbeveiliging gaande. “We houden de markt goed in de gaten voor onze klanten”, zegt Nabil Laghmiri. “Er zijn interessante ontwikkelingen zoals koppelingen tussen domotica, alarmsystemen en integratie van camerabeveiliging. Op dit moment zijn we daarmee bezig. Daarnaast zijn er toekomstplannen om onze portfolio uit te gaan breiden met nieuwe diensten zoals ad-hoc beveiligen en brandoplossingen.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Videoguard

Distri Company

Seagate

Wordt een partner