Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OSEC

Unii

i-Pro

Teletek

VAIBS

SmartSD

Akuvox

Optex

MPL

Crown Security Services

Lobeco

Masset

Centurion

G4S

Hanwha Vision Europe

Milestone

OpenEye

Genetec

Top Security

VBN

Network Optix

Connect Security

NIBHV

WBN Security

SmartCell

VVNL

Add Secure

Seris

VisionPlatform.ai

Paralax

Brivo

Aritech

SMC Alarmcentrale

Securitas

ADI

Traka ASSA ABLOY

IDIS

CSL

Advancis

VEB

Alarm Meldnet

Secusoft

Distri Company

2N

MOBOTIX

ARAS

LUGN

Nenova

Ajax Systems

Trigion

Van Dusseldorp Training

Paxton

Bydemes

Synguard

Alphatronics

Supraenet

Uniview

Eagle Eye Networks

Regio Control Veldt

HID

Seagate

CDVI

SOBA

HD Security

Paraat

Multiwacht Security

Eizo

Sequrix

VIGI

Zevix

Service Centrale Nederland

ASSA ABLOY

ASIS

Kidde Commercial

IQSIGHT

Beloning voor gouden tip naar opdrachtgever explosies

24 mei 2024
Redactie
06:49

Het Openbaar Ministerie (OM) looft een beloning van 50.000 euro uit voor de gouden tip die leidt tot de aanhouding van de opdrachtgever van de reeks explosies gericht tegen een loodgieter en zijn familieleden in Vlaardingen. Eerst waren voertuigen het doelwit, later ook woningen en een bedrijfspand.

Op 20 mei ging er opnieuw een explosief af bij een woning aan de Gretha Hofstralaan. Daarmee komt het totale aantal explosies en pogingen daartoe op 23. Dit roept een groot gevoel van onveiligheid op en heeft een enorme impact, niet alleen op het slachtoffer en zijn familie, maar op de hele buurt. De explosies moeten daarom stoppen.

Met man en macht
Politie en justitie werken met man en macht om verdachten van deze explosies aan te houden en te vervolgen en om nieuwe incidenten te voorkomen. Met opsporingsmiddelen, analyses, surveillances, maximaal gebruik van cameratoezicht en andere zichtbare en onzichtbare maatregelen is het meerdere keren gelukt een explosie te voorkomen. En er zijn meerdere aanhoudingen verricht en uitvoerders veroordeeld. Ook de gemeente is nauw betrokken bij het tegengaan van de explosiegolf: de woning aan de Gretha Hofstralaan is al langere tijd bestuurlijk gesloten en daarmee onbewoond en de wijk is aangewezen als veiligheidsrisicogebied, dat betekent dat de politie iedereen in de straten rondom de woningen mag fouilleren.

Gouden tip
Sinds de start van de explosies wordt onophoudelijk onderzoek gedaan naar de reeks aanslagen en de achtergronden. Om te achterhalen wie de opdrachtgever van de reeks explosies is, looft het Openbaar Ministerie een beloning van €50.000,- voor de gouden tip die leidt tot de aanhouding van de opdrachtgever. Wie informatie heeft over de opdrachtgever kan deze delen via de gratis opsporingstiplijn van de politie: 0800-6070 of bellen met het Team Criminele Inlichtingen: 088-661 77 34.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Distri Company

SequriX

VIGI

IQSIGHT

Boon Edam
Seagate

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner