Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OpenEye

Aritech

ASSA ABLOY

Centurion

Teletek

Traka ASSA ABLOY

OSEC

Intrasec

WBN Security

Paxton

Uniview

Brivo

Connect Security

Van Dusseldorp Training

Hikvision

Eagle Eye Networks

Alarm Meldnet

VBN

Crown Security Services

Trigion

Paralax

Seris

Optex

Advancis

Gold-IP

Genetec

HID

Multiwacht Security

Lobeco

Hanwha Vision Europe

ASIS

2N

Regio Control Veldt

MPL

Top Security

Service Centrale Nederland

Distri Company

Eizo

CDVI

G4S

Unii

SmartCell

Milestone

IDIS

Masset

Seagate

VEB

Bydemes

LUGN

ADI

i-Pro

HD Security

Synguard

SmartSD

SOBA

MOBOTIX

VIGI

VGN Group

SMC Alarmcentrale

Ajax Systems

VisionPlatform.ai

Securitas

Network Optix

Nenova

Sequrix

CSL

Add Secure

Akuvox

NIBHV

ARAS

VAIBS

VVNL

Secusoft

Alphatronics

Kidde Commercial

Paraat

Bosch Security Systems

Beveiligingsgroothandel Distri-Company komt naar Nederland

4 oktober 2024
Redactie
11:44

De Nederlandse distributiemarkt van beveiligingsproducten heeft een nieuwe speler gekregen: Distri-Company. In België, Luxemburg en Frankrijk is dit bedrijf al bekend als distributeur van beveiligingsproducten met tal van ondersteunende diensten voor de professionele installateur. Distri-Company levert onder andere CDVI, Dahua, Luxriot en Teknim en alles wat nodig is om met deze producten een compleet systeem te bouwen.

Distri-Company voert een omvangrijk assortiment. Het gaat dan om producten als camera’s, brandmelders en toegangslezers, maar ook om VMS-software en de nodige aanvullende producten, zoals batterijen, kabels en simkaarten. Via een overzichtelijke e-shop met zichtbare voorraad en online betaalmogelijkheid zet het bedrijf in op een snelle, klantgerichte bediening.

Toegevoegde waarde
Distri-Company is in België, Luxemburg en Frankrijk al bekend als beveiligingsgroothandel met toegevoegde waarde. Het moederbedrijf in België werd in 2012 opgericht. Twee jaar later kwam het filiaal in Luxemburg tot stand, gevolgd door een afdeling in Frankrijk in 2016. Nadat het bedrijf succesvol voet aan grond kreeg binnen deze landen, besloot Distri-Company om ook de Nederlandse markt te gaan bedienen. “Ook binnen Nederland zal Distri-Company een breed pakket aan elektrotechnische beveiligingsoplossingen gaan leveren”, zegt zaakvoerder Jurgen Van Leene. Camerabewaking van Dahua, branddetectie van Teknim, toegangscontrole van CDVI en videobeheersoftware van Luxriot zijn slechts een greep uit het productaanbod.”

Ondersteuning van installateur
Als distributiepartner zegt Distri-Company volop in te zetten op een professionele ondersteuning van installateurs. “Interactieve opleidingen worden op regelmatige basis ingepland om onze installatiepartners te voorzien van de nodige technische en commerciële productkennis”, licht Van Leene toe. “Als er op het moment van de installatie nog vragen zijn, kan je als installateur steeds een beroep doen op onze ervaren support-medewerkers die je telefonisch te woord staan. Ook stellen wij een gratis simkaartplatform ter beschikking van onze klanten, waarop ze zelf hun bestelde simkaarten kunnen activeren of deactiveren. Op die manier ben je als installateur niet afhankelijk van een derde partij voor het beheer van je simkaarten.”

E-shop
“De installateur kan bij ons rekenen op een snelle, klantgerichte bediening”, vervolgt de zaakvoerder. “Niet alleen door ons hechte team van ervaren medewerkers dat klanten te woord staat bij technische of commerciële productvragen, maar ook door onze snelle website met online betaalmogelijkheid. We beseffen dat e-commerce een cruciale rol speelt binnen de Nederlandse markt en willen dan ook graag tegemoet komen aan deze steeds populairder wordende trend. Op onze website kan je als installateur via een snelregistratie in slechts enkele seconden een webaccount aanmaken door je BTW-nummer te registreren. Eenmaal ingelogd, navigeer je razendsnel door het productaanbod via een intuïtieve zoekfunctie en duidelijke navigatiestructuur. Zo vind je als installateur snel het product dat je nodig hebt. Bovendien krijg je ook de actuele productvoorraad te zien, waardoor je geen tijd verliest met het opvragen van leveringstermijnen. Vervolgens kan je in één klik online afrekenen via iDEAL.”

Openstaande vacature voor Nederland
Om de groei in Nederland te ondersteunen, is Distri-Company op zoek naar een sales branch manager, die de ambitie heeft om een volwaardig filiaal te Breda uit te bouwen en daar op termijn ook de rol van CEO op te nemen. “Ons centraal magazijn is gelegen in Nazareth, België. Maar om onze Nederlandse klanten beter te kunnen bedienen is het de bedoeling om op korte termijn ook vanuit het filiaal in Nederland alle producten te kunnen leveren. Lokale voorraad zorgt er bovendien voor dat je als installateur je bestelling vlot kan afhalen ter plaatse”, besluit Van Leene.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

VIGI

SequriX

Distri Company

Suricat

Seagate

Boon Edam

Wordt een partner