Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VisionPlatform.ai

Eagle Eye Networks

Securitas

VBN

Genetec

ASIS

OSEC

Add Secure

IDIS

Traka ASSA ABLOY

VAIBS

VEB

G4S

VIGI

Centurion

Connect Security

LUGN

Van Dusseldorp Training

Advancis

CDVI

Crown Security Services

Sequrix

Alphatronics

Lobeco

Hanwha Vision Europe

WBN Security

Optex

Secusoft

Service Centrale Nederland

Distri Company

ADI

ASSA ABLOY

Synguard

Paraat

MOBOTIX

Multiwacht Security

Seagate

Network Optix

SMC Alarmcentrale

Regio Control Veldt

Seris

Intrasec

SOBA

Aritech

HID

Unii

Gold-IP

Teletek

SmartSD

MPL

i-Pro

Kidde Commercial

Brivo

VGN Group

HD Security

Paxton

Uniview

VVNL

2N

Masset

CSL

NIBHV

Alarm Meldnet

Bydemes

Paralax

Milestone

Trigion

Bosch Security Systems

Eizo

SmartCell

Akuvox

Ajax Systems

OpenEye

Top Security

Nenova

ARAS

Hikvision

Biedt de toegangspas nog wel veilige toegang?

7 mei 2019
Redactie
08:09

Bij veel gebouwen is een toegangspas voldoende om in vitale ruimtes binnen te komen. Onlangs bleek dat in België nog veel passen worden gebruikt die makkelijk te klonen en te manipuleren zijn. Zelfs in politiebureaus en gemeentehuizen. Tijdens Security Café op 23 mei wordt ingegaan veilige varianten.

Het was in 2011 groot nieuws toen studenten erin slaagden de OV-chipkaart te manipuleren, zodat zij gratis konden reizen. Minder ruchtbaarheid werd gegeven aan het feit dat dezelfde techniek gebruikt wordt voor toegangspassen. In die tijd was het nog relatief ingewikkeld om een RFID-kaart te manipuleren of te kopiëren, maar tegenwoordig is het een fluitje van een cent met apparatuur die voor enkele tientjes via Chinese webwinkels te koop is.

Veilige alternatieven
Intussen krijgt de RFID-kaart steeds meer functionaliteit. Niet meer alleen deuren worden ermee geopend, er kan ook intern mee worden betaald. Computers worden opgestart met een RFID-kaart en ook de kopieermachine wordt ermee bediend. Verder zijn er veel bedrijven en woningen waar de toegangspas gebruikt wordt om het alarmsysteem uit te schakelen.
Tijdens Security Café vertelt Hans van Moorsel van HID Global hoe het manipuleren van beveiligingssystemen is te voorkomen, door voor moderne en goed beveiligde toegangssystemen te kiezen. Hij legt uit welke alternatieven er zijn voor de onveilige leesprincipes en wat daarvan zoal de kosten zijn.
Het Security Café wordt gehouden in het Hart van Holland in Nijkerk. De hoofdsponsor is wederom Alphatronics BV.

Klik hier voor uw gratis ticket.2019.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Seagate

Distri Company

VIGI

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Wordt een partner