Blauw Beveiliging sluit aan bij SAFENED Group
12 mei 2011
Redactie
00:07
Blauw Beveiliging uit Breda sluit aan bij SAFENED Group uit Helmond. Blauw Beveiliging blijft zelfstandig opereren en zal gebruik gaan maken van de faciliteiten die SAFENED Group te bieden heeft.
SAFENED Group heeft een beveiliging- en opleidingsbedrijf met vestigingen in Helmond, Nijmegen en Rotterdam. Door de samenwerking met Blauw Beveiliging ontstaat een organisatie met 120 medewerkers die actief zijn in Zuid Holland, Brabant en Gelderland.
Blauw Beveiliging is opgericht in 2002 en heeft zich gespecialiseerd in de beveiliging van logistieke omgevingen en kantoren. Hanneke Parlevliet RSE, directeur van SAFENED Group, heeft de dagelijkse leiding en Paul van Anrooij is commercieel verantwoordelijk.