Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Regio Control Veldt

Secusoft

Connect Security

HID

OpenEye

Nenova

Eizo

Paralax

CSL

ASSA ABLOY

OSEC

Network Optix

SMC Alarmcentrale

Alarm.com

Zevix

Aritech

Hanwha Vision Europe

Advancis

Unii

Genetec

Sequrix

Ajax Systems

Synguard

247kooi

Add Secure

More2Safety

Centurion

Van Dusseldorp Training

LUGN

Distri Company

SmartSD

Kidde Commercial

IDIS

Crown Security Services

Eagle Eye Networks

Roskam Groep

Akuvox

Multiwacht Security

MPL

Bydemes

Milestone

Paraat

Trigion

Axis Communications

NIBHV

Brivo

WatchTower

ARAS Security

2N

VIGI

IQSIGHT

Uniview

Lobeco

MOBOTIX

Top Security

Paxton

Masset

Seagate

Supraenet

Teletek

Traka ASSA ABLOY

G4S

SmartCell

CDVI

Alarm Meldnet

SOBA

Alphatronics

VAIBS

Seris

HD Security

Eye Watch Security Group

ASIS

Service Centrale Nederland

ADI

Securitas

WBN Security

VVNL

VEB

Optex

BOM neemt belang in BinC meldkamer

2 september 2010
Redactie
20:25

De Brabantse Ontwikkelings Maatschappij (BOM) heeft een belang genomen in het aandelenkapitaal van Sioux BinC, een spin-off van Sioux. BinC ontwikkelt en verkoopt volledig geautomatiseerde meldkamerdiensten.

BinC staat voor Be in Control, en dat is precies wat het systeem wil bereiken. Door alarmsignalen te digitaliseren kunnen ze via centrale servers worden verstuurd naar mobiele telefoon en computer. Via SMS wordt automatisch een plattegrond van het gebouw opgeroepen waarop meldingen van sensoren direct zichtbaar zijn. Deze unieke softwareoplossing ondersteunt naast alarmsignalen ook video op de mobiele telefoon. Hierdoor is visuele verificatie op afstand mogelijk, wat noodzakelijk is voor politieopvolging. Video verificatie leidt vooral tot minder onnodige bezoeken bij onterechte alarmmeldingen.

ADI Global Distribution, distributeur van beveiligingsoplossingen, ziet ook het potentieel van de BinC oplossing. ADI heeft BinC uitgenodigd als ‘de meest vernieuwende beveiligingsoplossing van 2010’ op hun Expo op 24 september. BinC richt zich op de beveiligingsmarkt in Europa en Noord-Amerika met als belangrijkste doelgroep bedrijvengebouwen en woonhuizen. Deze markt groeit jaarlijks met 6 tot 7% waarbij BinC momenteel als enige de oplossing biedt die video en alarm integreert. De door BinC ontwikkelde SMS-applicatie waarmee grafische informatie kan worden getoond is gepatenteerd. De investering is gedeeltelijk gefinancierd vanuit het spin-off fonds, opgezet door de provincie Noord-Brabant om kenniswerkers te steunen bij het opzetten van een eigen bedrijf. De provincie Noord-Brabant heeft 12,5 miljoen euro beschikbaar gesteld voor dit fonds.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Eye Watch Security Group

Boon Edam

SequriX

More2Safety

Seagate

IQSIGHT

VIGI

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Wordt een partner