Brancheverenigingen VHS en Vertaz blijven bij PKVW

De Algemene Branchevereniging hang-en-sluitwerk (VHS) en het Politiekeurmerk Veilig Wonen (PKVW), hebben de samenwerking voor 2 jaar verlengd. Ook brancheorganisatie Vertaz verlengde de samenwerkingsovereenkomst voor 2 jaar. Dit maakt het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid bekend.
De vernieuwde samenwerking is bekrachtigd door ondertekening van een nieuwe samenwerkingsovereenkomst door Francie van de Beek namens het Centrum voor Criminaliteitspreventie en Veiligheid/PKVW (het CCV) en Arjen Koole namens de VHS. Koole: “Alleen door ons blijvend in te spannen en samen te werken, kunnen we het aantal inbraken terugbrengen en Nederland veiliger maken en houden.”
Praktijk
Vanuit Vertaz zette Rien Wisse, als bestuurslid van Vertaz belast met PKVW, zijn handtekening onder de samenwerkingsovereenkomst. Wisse: “Ja, samenwerking betekent ook input vanuit de praktijk en dat is belangrijk, zo kunnen we voortdurend blijven inspelen op veranderende techniek en beveiligingsmogelijkheden. Inbrekers doen dat ook en die moeten we steeds een stap voor blijven.”
Francie van de Beek, plaatsvervangend directeur van het CCV, is blij met deze samenwerking. “Contact met leveranciers, fabrikanten en andere partijen uit de praktijk is belangrijk voor ons. Daardoor kunnen wij blijven inspelen op de ontwikkelingen in de inbraakpreventiemarkt en houden we het Politiekeurmerk actueel.”