Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Regio Control Veldt

VAIBS

VGN Group

SmartSD

Seris

Akuvox

SOBA

Alphatronics

Connect Security

Aritech

Nenova

OSEC

G4S

Paralax

ADI

SmartCell

Van Dusseldorp Training

Traka ASSA ABLOY

Multiwacht Security

HID

Brivo

Teletek

Top Security

VBN

VEB

Eizo

2N

VVNL

Paraat

Service Centrale Nederland

Uniview

ASIS

Seagate

Trigion

NIBHV

Ajax Systems

CDVI

Secusoft

MPL

i-Pro

OpenEye

Masset

Sequrix

Synguard

MOBOTIX

LUGN

Network Optix

Centurion

Hikvision

Advancis

BHVcertificaat.online

Hanwha Vision Europe

Intrasec

Bosch Security Systems

CSL

Optex

Bydemes

Gold-IP

Alarm Meldnet

HD Security

Crown Security Services

SMC Alarmcentrale

Kidde Commercial

ARAS

Milestone

Securitas

Eagle Eye Networks

Genetec

Lobeco

IDIS

VisionPlatform.ai

Distri Company

ASSA ABLOY

Unii

Paxton

Add Secure

Brandweer met minder mensen naar incidenten

11 januari 2016
Redactie
07:45

De brandweer in Nederland doet incidenten met steeds minder mensen af. Dat is op te maken uit een rondgang langs de verschillende korpsen, uitgevoerd door het Nederlands Dagblad.

Incidenten worden volgens het onderzoek van de krant in toenemende mate afgedaan door twee of vier brandweerlieden die met een klein voertuig uitrukken. Pas als vervolgens blijkt dat er een grotere brand is, volgt een tankautospuit met zes man. De Vakvereniging Brandweer Vrijwilligers (VBV) blijft kritisch over de verminderde inzet.
De kleinere brandweerteams worden ingevoerd om incidenten sneller en effectiever aan te pakken. Vijf jaar geleden begon de brandweer van Rotterdam-Rijnmond daarmee. Er werd een kleine brandweerauto geïntroduceerd voor maximaal twee personen. Dat leidde destijds tot veel ophef in de brandweerwereld. Het standpunt was dat als bij aankomst zou blijken dat er een grote brand is, het te laat zou zijn voor de vereiste capaciteit.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Seagate

SequriX

Wordt een partner