Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Traka ASSA ABLOY

CSL

ARAS

SmartSD

Paxton

Top Security

Uniview

Genetec

Kidde Commercial

Securitas

ASSA ABLOY

SMC Alarmcentrale

Dero Security Products

Multiwacht

VAIBS

Bydemes

Network Optix

Gold-IP

Bosch Security Systems

Akuvox

NIBHV

VEB

EAL

Aritech

OSEC

HID

Connect Security

i-Pro

VGN Group

Secusoft

SmartCell

Milestone

Masset

Ajax Systems

SOBA

Distri Company

PG Security Systems

Regio Control Veldt

NetworxConnect

HD Security

Oribi ID Solutions

Hikvision

Optex

VideoGuard

Nenova

Avigilon Alta

Seris

Alarm Meldnet

Trigion

Unii

CDVI

Add Secure

Centurion

Seagate

Crown Security Services

Advancis

Intrasec

Service Centrale Nederland

IDIS

Sequrix

ADI

Lobeco

Eizo

ASIS

VVNL

MOBOTIX

Hanwha Vision Europe

2N

Paraat

VBN

Eagle Eye Networks

BHVcertificaat.online

G4S

Brivo

Alphatronics

Camera met vier objectieven bij IDIS

30 mei 2024
Redactie
05:54

Door de overname van het Amerikaanse bedrijf Costar kan IDIS het assortiment uitbreiden met onder andere de bijzondere camera AV20576RSIR, die met vier objectieven zorgt voor maximale dekking en details. Het apparaat is NDAA Compliant en heeft een resolutie van 20 of 32 Megapixel (MP), H.265/H.264. Ook andere producten van onder andere Arecont Vision worden nu via IDIS verkrijgbaar.

De nieuwe camera heeft verschillende voordelen. Een daarvan is het installatiegemak dankzij All-in-One Remote Setup. Ook de multisensor is op afstand te configureren. Dankzij True Day/Night presteert de camera goed onder alle lichtomstandigheden. Als het echt te donker wordt, springen de slimme IR-led’s bij. Het beeld blijft zuiver dankzij SNAPstream+™ (Smart Noise Adaptation and Processing) en Enhanced WDR zorgt ervoor dat in het hele beeld de details goed zichtbaar zijn. Ook in gebieden met fel licht en schaduw. Voor buitengebruik voldoet de behuizing aan IP66 en IK10. De camera is compliant aan ONVIF Profile S, G, M en T.

Costar
IDIS en Costar hebben al een langdurige ODM-relatie. Ongeveer 60 procent van de Costar videoproducten wordt door IDIS gemaakt. De overname door IDIS resulteert in wederzijdse voordelen voor zowel IDIS als Costar. Nu de vraag naar end-to-end-oplossingen blijft toenemen, zal het verkoopkanaal van Costar profiteren van het bewezen one-stop-shop-model van IDIS, dat alles biedt wat systeemintegrators nodig hebben om snel een complete oplossing voor videobewaking en deep learning-analyse te ontwerpen en implementeren. IDIS biedt ook eindgebruikers het voordeel van een snelle plug-and-play-installatie, lage onderhoudslasten, naadloze connectiviteit, voorwaartse en achterwaartse compatibiliteit, gebruiksgemak en geen doorlopende softwarelicentiekosten, die samen zorgen voor een toonaangevend laag totale eigendomskosten (TCO). Costar’s Arecont Vision is een pionier op de markten voor multi-imager en robuuste camera’s. Het assortiment zal het assortiment van IDIS zowel aanvullen als uitbreiden en niet alleen geografische uitbreiding mogelijk maken, maar ook de penetratie van IDIS in nieuwe verticale markten ondersteunen.

Klik hier voor meer informatie.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Videoguard

Distri Company

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Wordt een partner