Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Van Dusseldorp Training

Hanwha Vision Europe

Optex

Kidde Commercial

G4S

Seris

Gold-IP

Network Optix

IDIS

Crown Security Services

Multiwacht Security

ASSA ABLOY

NIBHV

Eagle Eye Networks

Eizo

LUGN

OSEC

Unii

Secusoft

HID

SOBA

Synguard

Regio Control Veldt

i-Pro

OpenEye

ASIS

HD Security

Trigion

VVNL

Bosch Security Systems

Sequrix

Service Centrale Nederland

Genetec

Ajax Systems

MPL

VGN Group

Top Security

VAIBS

Alphatronics

ARAS

BHVcertificaat.online

SMC Alarmcentrale

VEB

MOBOTIX

Intrasec

CDVI

Centurion

Masset

Distri Company

Paraat

Add Secure

Uniview

Securitas

Bydemes

Traka ASSA ABLOY

Akuvox

Alarm Meldnet

Teletek

Aritech

Paxton

Connect Security

Nenova

ADI

Brivo

VBN

Hikvision

Lobeco

Milestone

Paralax

2N

SmartCell

VisionPlatform.ai

Advancis

SmartSD

Seagate

Camerabewaking op bedrijventerreinen Harderwijk

3 maart 2015
Redactie
10:00

In navolging op de overeenkomst tussen de Bedrijvenkring Harderwijk, de gemeente Harderwijk en Securitas voor collectieve beveiliging is nu ook een convenant gesloten voor camerabewaking op de bedrijventerreinen.

cameraMaandag 2 maart vond de ondertekening plaats van het convenant op het Stadhuis te Harderwijk. Het convenant maakt camerabewaking op de openbare weg door ondernemers mogelijk en is nodig om aan de huidige wet- en regelgeving te voldoen. Ook als ondernemers de straat filmen heeft de gemeente een gedeelde verantwoordelijkheid voor de openbare weg, dit wordt door de gemeente ingevuld met dit convenant. Op deze manier wordt geregeld dat er op de juiste wijze met de camerabeelden wordt omgegaan, waardoor de privacy van alle passanten op een bedrijventerrein gewaarborgd wordt. Ondernemers die de straat willen filmen moeten de noodzaak hiertoe aantonen.
Het plaatsen van bewakingscamera’s is één van de maatregelen die voortkomt uit het Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO). Binnen dit keurmerk werken gemeente, brandweer, politie, ondernemers en de beveiligingsorganisatie samen aan een veilige omgeving. Bedrijventerrein De Tonsel is het eerste bedrijventerrein waar de bewakingscamera’s zullen worden geplaatst.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Distri Company

Suricat

Seagate

SequriX

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Wordt een partner