CAO-onderhandelingen beveiliging van start
De onderhandelingen over een nieuwe CAO in de beveiliging zijn van start gegaan. Er liggen een flink aantal onderwerpen op tafel die interessante, maar ook zeer lastig onderhandelingen beloven.
Het eerste overleg is gestart met een uitvoerige toelichting van de voorstellen van vakbondskant en werkgeverskant. Werkgevers hebben aangegeven aan dat zij niet of nauwelijks profiteren van de economische groei en er daarom een behoedzame keuze van de loonstijging geboden is.
Door de VPB is aangegeven dat zij meer tijd nodig hebben om tot een compleet voorstel te komen op het gebied van Toeslagen, Roosters en de nieuwe Arbeidstijdenwet. De onderhandelingen zullen dan ook worden vervolgd in maart. Van een nieuwe CAO zal hierdoor op 1 april geen sprake zijn aldus CNV Dienstenbond.









































































































