CE-markering cruciaal voor brandveiligheid
BBN Brandveilig Bouwen Nederland steunt als lid van de EAPFP de oproep voor meer brandveilige bouwproducten volgens geharmoniseerde Europese productnormen.

CE-markering is voor steeds meer brandveilige bouwmaterialen verplicht en van toepassing. Bij de bouwproducten waarvoor een geharmoniseerde Europese norm (hEN) beschikbaar is, is het per 1 juli 2013 verplicht een CE-markering af te geven door de fabrikanten. Echter, er zijn nog producten waarvoor geen geharmoniseerde Europse norm is.
EAPFP (Europese koepelvereniging voor bouwkundige brandveiligheid) roept op tot meer CE-markering voor passieve brandbeveiligingsproducten. Ze voert campagne voor het vergroten van het aantal passieve brandbeveiliging producten die onderworpen zijn aan verplichte CE-markering. De EAPFP richt zich op het significant verbeteren van de normen voor brandveiligheid voor gebouwen in Europa. De vereniging is van mening dat de verplichte CE-markering voor alle brandveilige bouwmaterialen en constructies van essentieel belang is om de kwaliteit en consistentie te waarborgen.
Lees verder: bbn.nu









































































































