Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VIGI

Synguard

Paxton

LUGN

Top Security

Intrasec

ADI

VGN Group

Akuvox

Centurion

OpenEye

Brivo

Uniview

MOBOTIX

Traka ASSA ABLOY

Bosch Security Systems

Eagle Eye Networks

2N

HD Security

Distri Company

i-Pro

G4S

Nenova

SOBA

VBN

Crown Security Services

Seris

Eizo

Genetec

Regio Control Veldt

Milestone

Hanwha Vision Europe

Gold-IP

Teletek

Kidde Commercial

Optex

Van Dusseldorp Training

Sequrix

Bydemes

Advancis

Secusoft

ARAS

Alarm Meldnet

Securitas

Ajax Systems

CDVI

Add Secure

Multiwacht Security

VVNL

WBN Security

VisionPlatform.ai

Unii

Masset

Seagate

HID

OSEC

IDIS

MPL

Alphatronics

SMC Alarmcentrale

Aritech

NIBHV

Trigion

VEB

Paralax

SmartCell

Connect Security

Service Centrale Nederland

Hikvision

CSL

VAIBS

SmartSD

Lobeco

ASIS

Paraat

Network Optix

ASSA ABLOY

Cemacs Security Suite 4.0 beschikbaar

25 april 2013
Redactie
21:27

Mactwin Security Solutions brengt in Nederland een nieuwe versie van Cemacs Security Suite op de markt. Deze versie bevat een groot aantal nieuwe functionaliteiten, zoals de ondersteuning van twee-weg audio en de toevoeging van gewichtsmeting.

cemacs logoCemacs is een modulaire, integrale en schaalbare security oplossing voor toegangscontrole, cameratoezicht, inbraakdetectie, intercom, monitoring of een combinatie daarvan.

In Cemacs Video Management kunnen nu camera’s met ingebouwde microfoon worden gekoppeld, waarbij naast beeld ook geluid wordt opgenomen. Hierdoor is het mogelijk om naast de videobeelden ook te horen wat er gebeurt. Tevens kan, via de software, worden gesproken met degenen die zich in het bereik van de camera bevinden.

Cemacs Acces & ID Management kende al verschillende configuratiemogelijkheden om te definiëren wie, wanneer en waar naar binnen mag. Dankzij deze uitgebreide instellingsmogelijkheden werkt Cemacs met vrijwel alle gebruikelijke identificatie- en verificatietechnieken, waaronder verschillende formaten toegangspassen, pincodes, biometrische systemen en kentekenplaten. In de nieuwe versie is daar gewichtsmeting aan toegevoegd. Ook zijn combinaties van identificatie- en verificatietechnieken mogelijk, zoals een combinatie van toegangspas, gewichtsmeting en handpalmscan in een eenpersoons toegangssluis, zoals de Boon Circle Lock.

voorbeel cemacs

In Cemacs 4.0 is het verder mogelijk om op basis van het toegangsmanagementsysteem (delen van) het inbraakmeldsysteem automatisch in of uit te schakelen wanneer iemand het pand of een ruimte binnenkomt of verlaat. Andere nieuwe functionaliteiten in Cemacs 4.0 zijn: 360 graden panomorph lenzen, toevoeging van een geïntegreerde RTSP media server, nieuwe exportformaten voor rapportages in Cemacs Video Management en de ondersteuning van Aperio en Salto Wireless sloten binnen Cemacs Access & ID Management. Tevens zijn (opgenomen) videobeelden en inbraakinstellingen in deze nieuwe versie via een iPad en iPhone te managen en te bekijken.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Seagate

Distri Company

VIGI

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Wordt een partner