Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Regio Control Veldt

Aritech

BHVcertificaat.online

Ajax Systems

G4S

Securitas

HD Security

Genetec

Sequrix

Trigion

Paraat

Eizo

VBN

Top Security

SMC Alarmcentrale

Service Centrale Nederland

VideoGuard

Network Optix

2N

i-Pro

LUGN

Nenova

Optex

Seris

OSEC

Paxton

Multiwacht

Centurion

ADI

Milestone

Uniview

ASIS

MOBOTIX

Brivo

Synguard

EAL

MPL

CSL

NIBHV

Crown Security Services

Secusoft

VGN Group

Akuvox

VVNL

Teletek

Dero Security Products

HID

VEB

Lobeco

Gold-IP

VisionPlatform.ai

Paralax

VAIBS

Intrasec

Masset

Alarm Meldnet

Traka ASSA ABLOY

Kidde Commercial

Seagate

ASSA ABLOY

ARAS

Alphatronics

Oribi ID Solutions

Distri Company

Add Secure

Bosch Security Systems

Hikvision

Bydemes

SOBA

CDVI

Eagle Eye Networks

Advancis

Unii

Hanwha Vision Europe

IDIS

SmartCell

SmartSD

Connect Security

Communicatie via C2000 volgend jaar overal

10 november 2005
Redactie
00:02

Alle hulpdiensten in Nederland zullen begin volgend jaar gebruikmaken van het nieuwe digitale communicatiesysteem C2000. Dat heeft minister Remkes vandaag in een overleg met de Tweede Kamer gezegd.

De landelijke invoering van het netwerk heeft dan al met al ongeveer dertien jaar geduurd, zes jaar langer dan gepland. Drie grote politieregio’s, Rotterdam-Rijnmond, Zuid-Holland-Zuid en Haaglanden, zijn nog bezig om het systeem in fasen in te voeren. Haaglanden zal begin 2006 de laatste stappen zetten, aldus Remkes. De dekking van het netwerk in de grote steden is volgens hem inmiddels op orde.

Om de landelijke dekking verder te verbeteren, komen er volgend jaar nog eens veertien extra zendmasten bij. In de afgelopen maanden werden er al enkele tientallen bijgebouwd. In het hele land stonden toen al circa vierhonderd zendmasten voor C2000. Behalve de politie, de brandweer en de ambulancediensten maakt ook de Koninklijke Marechaussee gebruik van C2000.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Distri Company

Suricat

Videoguard

SequriX

Wordt een partner