Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OSEC

Sequrix

Alarm Meldnet

OpenEye

Regio Control Veldt

Aritech

NIBHV

Connect Security

Advancis

LUGN

Zevix

Uniview

IDIS

Masset

SMC Alarmcentrale

WBN Security

Add Secure

Alphatronics

Trigion

ARAS Security

Network Optix

Unii

Multiwacht Security

Ajax Systems

Paxton

VIGI

WatchTower

Hanwha Vision Europe

Supraenet

SmartSD

CSL

Kidde Commercial

SmartCell

Alarm.com

MPL

Brivo

Bydemes

Seris

Eagle Eye Networks

CDVI

Lobeco

Seagate

Distri Company

Securitas

Secusoft

Optex

Van Dusseldorp Training

Eizo

ADI

IQSIGHT

HD Security

Nenova

VEB

ASIS

VAIBS

SOBA

Top Security

Paralax

Roskam Groep

ASSA ABLOY

Eye Watch Security Group

Crown Security Services

Traka ASSA ABLOY

Milestone

Genetec

Akuvox

Paraat

Service Centrale Nederland

247kooi

2N

Teletek

Axis Communications

Synguard

HID

MOBOTIX

VVNL

G4S

Centurion

Convenant NVD Beveiliging en Politie Kennemerland

7 april 2011
Redactie
11:19

NVD Beveiligingsgroep en Politie Kennemerland hebben onlangs hun samenwerking geformaliseerd om het aantal inbraken in de regio Kennemerland terug te dringen. Met het convenant geven beide partijen toestemming tot noodzakelijke informatie-uitwisseling.

NVD surveilleert 24 uur per dag in de regio en is met haar aanwezigheid een belangrijke partner voor de Politie Kennemerland in het bestrijden en voorkomen van inbraken. Door de reeds jarenlange samenwerking tussen NVD en de politie werd in oktober 2010 een intentieverklaring opgesteld over werkafspraken omtrent informatie-uitwisseling.

Formele ondertekening van het convenant door NVD en Politie Kennemerland

Op 4 april jl. vond de ondertekening van het convenant plaats op het hoofdkantoor van NVD te Haarlem.

Patrick van der Leelie, algemeen directeur van NVD Beveiligingsgroep, zegt zeer tevreden te zijn met de formalisering van de samenwerking met Politie Kennemerland. Er is een toename van het aantal woninginbraken, die landelijk veel regio’s parten speelt. Om deze inbraakgolf, en andere criminaliteit in de regio Kennemerland een halt toe te roepen, is de samenwerking tussen politie en beveiliging van essentieel belang.

Fons Sarneel, teamchef van Team Kennemer Kust zegt in een reactie: “Politie Kennemerland werkt graag samen met partners die kunnen bijdragen om de kans op slachtofferschap –in de breedste zin- te verminderen. Wij zijn verheugd dat de jarenlange samenwerking met de NVD een extra impuls krijgt door de ondertekening van dit convenant. Hierdoor kunnen we informatie uitwisselen die de surveillanten van de NVD in staat stelt verdachte voertuigen, situaties en personen nóg beter te herkennen en signaleren. Naast het voorkomen van misdrijven neemt hiermee ook de kans op aanhouding op heterdaad toe. En wij krijgen als politie ook waardevolle informatie terug, die van belang kan zijn in een onderzoek.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Eye Watch Security Group

Distri Company

Suricat

Seagate

IQSIGHT

SequriX

Artitech Kidde Commercial

VIGI

Wordt een partner