Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VGN Group

Bydemes

Lobeco

Traka ASSA ABLOY

Secusoft

SMC Alarmcentrale

HID

LUGN

ARAS

Trigion

VAIBS

Akuvox

ADI

i-Pro

Ajax Systems

Aritech

Multiwacht Security

OSEC

Paraat

VEB

Crown Security Services

Top Security

Seris

Distri Company

Service Centrale Nederland

Van Dusseldorp Training

Optex

IDIS

VVNL

SmartCell

Intrasec

VIGI

SmartSD

Unii

Uniview

Seagate

Paxton

Securitas

ASSA ABLOY

WBN Security

Gold-IP

VisionPlatform.ai

Paralax

Network Optix

Bosch Security Systems

Masset

NIBHV

2N

Sequrix

Centurion

Kidde Commercial

OpenEye

SOBA

HD Security

Connect Security

Add Secure

Alphatronics

Eagle Eye Networks

Eizo

MPL

Genetec

Milestone

CSL

CDVI

Advancis

Nenova

Brivo

Regio Control Veldt

Synguard

Teletek

Hikvision

Hanwha Vision Europe

G4S

Alarm Meldnet

MOBOTIX

ASIS

VBN

CycloMedia en TNO samenwerking (camera) beelden en modellen

24 november 2006
Redactie
09:50

CycloMedia en TNO spreken vandaag de intentie uit om in de naaste toekomst nauwer te gaan samenwerken op het gebied van research en development. Beide bedrijven zullen een intentieverklaring tekenen op het door de NIID georganiseerde symposium ” Veiligheid zonder Grenzen”.


De samenwerking richt zich voornamelijk op het gezamenlijk ontwikkelen van innovatieve toepassingen van (camera) beelden en modellen. Voor deze toepassingen wordt met name gedacht aan de aandachtsgebieden Openbare Orde en Veiligheid alsmede Defensie. Maar ook voor andere gebieden zoals Mobiliteit, Transport en Infrastructuur, Gaming en Leisure zijn deze toepassingen innovatief.

Bij deze toepassingen moet gedacht worden aan het gereedmaken van camerasystemen voor uitzending naar zogeheten missiegebieden. Zo kan een vliegtuig met camera zeer nuttig zijn voor de politie en een camerasysteem op een schip bruikbaar voor dijkbewaking. Men kan ook denken aan toepassingen voor het heel snel in beeld brengen van snel- en rijkswegen. CycloMedia brengt sinds 1992 met gepatenteerde camerasystemen, software en algoritmes Nederland in beeld door middel van digitale 360? panoramafoto’s, ook wel cyclorama’s genoemd. Inmiddels zijn meer dan 220 gemeenten in beeld gebracht.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Distri Company

VIGI

Boon Edam

Wordt een partner