Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Bosch Security Systems

Brivo

SOBA

Trigion

Network Optix

Van Dusseldorp Training

Hanwha Vision Europe

Multiwacht Security

Securitas

Traka ASSA ABLOY

Supraenet

Ajax Systems

Alarm Meldnet

Secusoft

Advancis

Nenova

MPL

Alphatronics

Crown Security Services

VIGI

Paxton

HID

Paraat

ASIS

Eizo

OpenEye

Lobeco

Top Security

Regio Control Veldt

SmartSD

Centurion

SmartCell

Masset

Optex

Eagle Eye Networks

Paralax

Uniview

Genetec

MOBOTIX

Add Secure

LUGN

NIBHV

CDVI

VBN

G4S

Bydemes

ASSA ABLOY

OSEC

Seris

Service Centrale Nederland

Seagate

IDIS

Akuvox

VAIBS

VEB

WBN Security

CSL

ADI

i-Pro

Teletek

Sequrix

Connect Security

VVNL

SMC Alarmcentrale

Aritech

Synguard

2N

Unii

Milestone

Kidde Commercial

VisionPlatform.ai

HD Security

ARAS

Distri Company

CycloMedia en TNO samenwerking (camera) beelden en modellen

24 november 2006
Redactie
09:50

CycloMedia en TNO spreken vandaag de intentie uit om in de naaste toekomst nauwer te gaan samenwerken op het gebied van research en development. Beide bedrijven zullen een intentieverklaring tekenen op het door de NIID georganiseerde symposium ” Veiligheid zonder Grenzen”.


De samenwerking richt zich voornamelijk op het gezamenlijk ontwikkelen van innovatieve toepassingen van (camera) beelden en modellen. Voor deze toepassingen wordt met name gedacht aan de aandachtsgebieden Openbare Orde en Veiligheid alsmede Defensie. Maar ook voor andere gebieden zoals Mobiliteit, Transport en Infrastructuur, Gaming en Leisure zijn deze toepassingen innovatief.

Bij deze toepassingen moet gedacht worden aan het gereedmaken van camerasystemen voor uitzending naar zogeheten missiegebieden. Zo kan een vliegtuig met camera zeer nuttig zijn voor de politie en een camerasysteem op een schip bruikbaar voor dijkbewaking. Men kan ook denken aan toepassingen voor het heel snel in beeld brengen van snel- en rijkswegen. CycloMedia brengt sinds 1992 met gepatenteerde camerasystemen, software en algoritmes Nederland in beeld door middel van digitale 360? panoramafoto’s, ook wel cyclorama’s genoemd. Inmiddels zijn meer dan 220 gemeenten in beeld gebracht.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

IQSIGHT

Distri Company

Seagate

Artitech Kidde Commercial

Suricat

VIGI

Boon Edam

Wordt een partner