Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Alphatronics

LUGN

Optex

Masset

Nenova

Intrasec

G4S

i-Pro

ADI

HID

Secusoft

Gold-IP

OpenEye

SmartCell

HD Security

Connect Security

Milestone

Eagle Eye Networks

VVNL

Centurion

BHVcertificaat.online

Alarm Meldnet

Teletek

MOBOTIX

Advancis

Seagate

Add Secure

CDVI

Kidde Commercial

Multiwacht Security

Hanwha Vision Europe

Regio Control Veldt

Synguard

Unii

SMC Alarmcentrale

Lobeco

Securitas

Paxton

VGN Group

VEB

Akuvox

IDIS

Traka ASSA ABLOY

SOBA

Ajax Systems

VAIBS

Paralax

Network Optix

Sequrix

Uniview

SmartSD

Van Dusseldorp Training

Paraat

VBN

Eizo

2N

Hikvision

Genetec

Service Centrale Nederland

Brivo

Aritech

OSEC

Top Security

Bosch Security Systems

CSL

MPL

Seris

Trigion

Bydemes

ARAS

ASSA ABLOY

NIBHV

ASIS

Crown Security Services

VisionPlatform.ai

Distri Company

Dahua brengt intercom met gezichtsherkenning

20 november 2018
Redactie
08:29

De nieuwe VT09341D van Dahua is een video-intercom die herkent wie er voor de deur staat. Bediening gaat via een 10″ aanraakbeeldscherm en aansluiting kan via een netwerkkabel.

De mogelijkheden van de nieuwe intercom zijn zeer uitgebreid. Iemand kan toegang verkrijgen via gezichtsherkenning, maar ook via een Mifare-kaart, pincode of een vingerafdrukscanner. De ingebouwde 2 megapixel-camera biedt een beeldhoek van 105 en levert goede kleurenbeelden, dankzij een witlicht-led, die bijspringt als dat nodig is. Als er niemand thuis is, kan de bezoeker een boodschap achterlaten. Maar ook is communicatie met de bewoner mogelijk, als deze de gratis app voor Android of iOS op zijn smartphone heeft staan.

Groter systeem
De intercom is geschikt voor buitengebruik. Eventueel is het apparaat te integreren binnen een groter camerasysteem. Ook gebruik in een appartementencomplex is mogelijk. Via een switche zijn zes huisstations aan te sluiten. Als er meer appartementen zijn, kunnen meerdere switches worden aangesloten. In combinatie met de huisstations van Dahua, zoals de VTH5222CH, kan volstaan worden met 2-draadsverbindingen. Oude intercoms zijn dan makkelijk te vervangen door dit state of the art-exemplaar.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Distri Company

Seagate

Suricat

Boon Edam

Wordt een partner