Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Hanwha Vision Europe

Bydemes

Top Security

Ajax Systems

Alphatronics

Optex

VGN Group

Securitas

Eagle Eye Networks

Milestone

Eizo

Centurion

Genetec

Crown Security Services

VVNL

Akuvox

CDVI

OSEC

VEB

Trigion

G4S

Multiwacht

SMC Alarmcentrale

Regio Control Veldt

ASSA ABLOY

Unii

Nenova

VBN

IDIS

Paxton

Paraat

SmartCell

ADI

Intrasec

Bosch Security Systems

HD Security

Kidde Commercial

Add Secure

PG Security Systems

Seris

HID

Oribi ID Solutions

SOBA

Gold-IP

Service Centrale Nederland

Secusoft

Connect Security

Distri Company

SmartSD

Dero Security Products

Alarm Meldnet

Lobeco

NIBHV

Brivo

Aritech

Traka ASSA ABLOY

VAIBS

EAL

VideoGuard

i-Pro

ASIS

NetworxConnect

Seagate

CSL

ARAS

Avigilon Alta

Masset

Hikvision

Network Optix

Sequrix

BHVcertificaat.online

2N

Advancis

Uniview

MOBOTIX

Dahua demonstreert oplossingen met kunstmatige intelligentie

7 maart 2019
Redactie
10:45

Camera’s worden steeds nauwkeuriger in het herkennen van gezichten. Dat wordt nog eens duidelijk tijdens de door Dahua op 14 maart georganiseerde Solution Day. Gedemonstreerd wordt onder andere een technologie die camera’s leert om eenmaal waargenomen gezichten steeds beter te herkennen.

Als iemand meewerkt aan elektronische gezichtsherkenning, gaat het meestal wel goed. Maar wat als camera’s bedoeld zijn om bijvoorbeeld geregistreerde winkeldieven in een winkel te herkennen? Dan wordt het lastiger. Dahua introduceert hiervoor een technologie die feature modeling wordt genoemd. Hierbij worden bij elke waarneming de belangrijkste kenmerken van een gezicht vastgelegd en zo nodig gecorrigeerd. Zo wordt de herkenning steeds nauwkeuriger.

Uitgebreid platform
Tijdens de Solution Day in Zoetermeer komen ook nog andere onderwerpen aan bod op het gebied van kunstmatige intelligentie. En er wordt getoond wat met metadata zoal mogelijk is, zoals het zeer snel terugvinden van camerabeelden op basis van enkele kenmerken. Speciale aandacht gaat uit naar de nieuwe DSS Pro-software van Dahua. Dit is een uitgebreid platform voor het beheer van grote camerainstallaties. Ook apparatuur van derden wordt ondersteund, als deze compatibel is met ONVIF. Verder kunnen externe fabrikanten softwaremodules ontwikkelen voor DSS Pro. Daarvoor stelt Dahua een software development kit beschikbaar. De Solution Day vindt plaats in de gloednieuwe showroom van Dahua in Zoetermeer. Deelname is kosteloos, maar aanmelding is wel verplicht. Dat kan via [email protected].

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Suricat

Videoguard

Artitech Kidde Commercial

Seagate

Distri Company

Wordt een partner