Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Aritech

Bosch Security Systems

PG Security Systems

Seagate

OSEC

Top Security

Eizo

Network Optix

Seris

Alphatronics

SmartSD

Brivo

Advancis

ARAS

i-Pro

Dero Security Products

CDVI

Trigion

Bydemes

Eagle Eye Networks

Gold-IP

G4S

SOBA

EAL

Regio Control Veldt

SmartCell

VideoGuard

VAIBS

Secusoft

VBN

VEB

VVNL

Unii

Intrasec

NIBHV

Distri Company

NetworxConnect

Traka ASSA ABLOY

Akuvox

Oribi ID Solutions

Paxton

HID

Masset

Optex

ADI

ASIS

Centurion

Connect Security

HD Security

Add Secure

MOBOTIX

Service Centrale Nederland

Securitas

Genetec

Ajax Systems

Lobeco

Crown Security Services

Paraat

Sequrix

2N

Hikvision

VGN Group

ASSA ABLOY

Alarm Meldnet

CSL

IDIS

Uniview

Kidde Commercial

Multiwacht

Hanwha Vision Europe

Nenova

SMC Alarmcentrale

BHVcertificaat.online

Milestone

Avigilon Alta

Dahua’s Eco-savvy 3.0-camera’s nu geschikt voor Ivideon-cloud

11 februari 2019
Redactie
08:57

Dahua Technology maakt bekend dat de Eco-savvy 3.0-camera’s nu te gebruiken zijn voor videotoezicht in de ‘cloud’ van Ivideon, een strategische partner van de Chinese fabrikant met 15 datacentra en 3,5 miljoen gebruikers.

Ivideon maakt camerabeelden niet alleen online beschikbaar via beveiligde verbindingen, maar biedt ook diverse mogelijkheden voor intelligente analyse van beelden. Het wordt zo zeer eenvoudig om een camerasysteem met complexe functionaliteit op te zetten. De Eco-savvy 3.0-camera’s van Dahua zijn simpel via Extended Power over Ethernet op een router aan te sluiten, waarna verwerking van de beelden in de cloud gebeurt. Een eigen DVR of NVR is niet meer nodig.

Producten ontwikkelen
De cloud-leverancier is een van de strategische partners van Dahua die gebruik maakt van het Dahua Integration Partner Programm (DIPP), waarbij vergaande ondersteuning wordt geboden op het gebied van techniek en marketing. Andere partners van Dahua kunnen op hun beurt weer producten ontwikkelen voor de Ivideon-cloud, zoals nieuwe functies voor intelligente beeldanalyse. De samenwerking tussen Dahua en Ivideon bestaat sinds 2014. In 2017 slaagde de eerste er ook in om analoge camera’s (HDCVI) met hoge resolutie op de cloud aan te sluiten.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Seagate

Suricat

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Videoguard

Wordt een partner