Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

IDIS

NIBHV

Advancis

Connect Security

MPL

Kidde Commercial

OpenEye

Multiwacht Security

Network Optix

Secusoft

Nenova

Uniview

ARAS

Add Secure

CDVI

Van Dusseldorp Training

i-Pro

ASSA ABLOY

VVNL

Top Security

2N

VBN

OSEC

Paralax

SMC Alarmcentrale

Aritech

Genetec

ADI

MOBOTIX

Paraat

Alphatronics

Trigion

LUGN

VEB

CSL

VAIBS

Eagle Eye Networks

SmartCell

WBN Security

Securitas

Bosch Security Systems

Eizo

Hanwha Vision Europe

SOBA

Seagate

Paxton

G4S

Crown Security Services

Traka ASSA ABLOY

Ajax Systems

Milestone

ASIS

Synguard

Optex

Regio Control Veldt

HID

VGN Group

Service Centrale Nederland

HD Security

Teletek

Alarm Meldnet

Sequrix

VIGI

Bydemes

Distri Company

SmartSD

Seris

Supraenet

Akuvox

Masset

Lobeco

VisionPlatform.ai

Unii

Brivo

Centurion

Design uitvoering 3DMLI Sensor

8 juni 2011
Redactie
00:46

De 3DMLI van IEE is nu ook leverbaar in een design uitvoering. De personen detector kan worden ingezet om te voorkomen dat mensen ongewenst meelopen met een geautoriseerd persoon.

3DMLI SensorNaast de high-security versie is er nu ook een versie beschikbaar die speciaal is uitgerust voor building automation toepassingen. De 3DMLI werkt op basis van Modulerende Licht Intensiteit, een techniek waarmee personen die zich in het detectiegebied bevinden kunnen worden gedetecteerd, gevolgd en geteld. Door het verzenden en ontvangen van onzichtbaar licht in combinatie met beelden van een camera wordt een uiterst precies 3D beeld opgebouwd van de geprogrammeerde detectiezone onder het apparaat. De software in het apparaat kan deze informatie vertalen voor verschillende toepassingen.

Doordat het systeem signaleert dat er zich meerdere personen in de gedefinieerde zone bevinden, kan de toegang worden geweigerd. Op het gebied van toegangscontrole zijn tientallen soortgelijke scenario’s programmeerbaar. Doordat de 3DMLI personen in het detectiebereik volgt, kan ook de looprichting worden bepaald. Daarmee is het apparaat uitermate geschikt voor het tellen van personen bij in- en uitgangen of het bewaken van objecten zonder fysieke maatregelen. Door het programmeren van de driedimensionale ruimte om of voor een object kan uiterst precies worden bepaald wanneer mensen het object te dicht naderen. Door de detectieruimte zowel horizontaal als verticaal te segmenteren kan zelfs onderscheid worden gemaakt tussen een waarschuwing bij benadering en een daadwerkelijk alarm als de persoon echt te dicht bij komt.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

VIGI

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

Distri Company

SequriX

Wordt een partner