Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Nenova

HD Security

MOBOTIX

Eagle Eye Networks

ADI

NIBHV

MPL

Seagate

Regio Control Veldt

IDIS

Ajax Systems

Gold-IP

Akuvox

SmartCell

VAIBS

HID

Add Secure

CDVI

Sequrix

Aritech

OSEC

VEB

Lobeco

Multiwacht Security

Masset

Distri Company

OpenEye

Paxton

VisionPlatform.ai

Van Dusseldorp Training

Trigion

CSL

Alarm Meldnet

G4S

Traka ASSA ABLOY

Milestone

Brivo

LUGN

Secusoft

WBN Security

VGN Group

Uniview

Eizo

Genetec

Bosch Security Systems

Securitas

Bydemes

Hanwha Vision Europe

ARAS

Paraat

Synguard

Paralax

Kidde Commercial

SMC Alarmcentrale

ASSA ABLOY

ASIS

Crown Security Services

Unii

Advancis

Seris

Service Centrale Nederland

Network Optix

Top Security

Teletek

2N

SmartSD

VBN

SOBA

Alphatronics

Connect Security

Hikvision

Centurion

Optex

VVNL

VIGI

i-Pro

Detectiepoort moet fraude examen bij CBR voorkomen

28 maart 2014
Redactie
09:06

Het CBR start in Amsterdam een pilot van twee weken met detectiepoorten en professionele beveiligers tijdens de theorie-examens. Wie in Amsterdam theorie-examen voor het rijbewijs gaat doen, moet voortaan door een detectiepoortje.

CBR logoDe detectiepoort gaat af als mensen stiekem een mobieltje, een fotocamera of video-apparatuur mee naar binnen proberen te smokkelen. Alleen al vorig jaar kwamen 44 gevallen van zogeheten voorzegfraude aan het licht, tegen tien gevallen in 2012. Dat is bijvoorbeeld fraude met ‘oortjes’, waarmee de kandidaat de goede antwoorden krijgt voorgezegd door iemand met zendapparatuur.

Kandidaten die voor het theorie-examen opgaan, krijgen eerst een uitleg over het detectiepoortje. Als ze erdoorheen gaan en het alarm gaat af, dan gaan twee beveiligers met een handscanner na wat het alarm heeft getriggerd. De beveiligers zullen tevens extra toezicht houden tijdens het examen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

Artitech Kidde Commercial

Suricat

Distri Company

VIGI

Seagate

SequriX

Wordt een partner