Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OSEC

Seris

Seagate

Kidde Commercial

Eizo

WBN Security

CDVI

Nenova

ADI

i-Pro

Regio Control Veldt

MPL

Uniview

Distri Company

Teletek

Alphatronics

Trigion

G4S

VBN

Supraenet

VVNL

Centurion

Secusoft

VEB

Alarm Meldnet

Network Optix

VAIBS

SmartSD

Hanwha Vision Europe

Eagle Eye Networks

Add Secure

Optex

Advancis

Genetec

HID

CSL

Paralax

MOBOTIX

HD Security

ASIS

IQSIGHT

Crown Security Services

VisionPlatform.ai

VIGI

Paxton

2N

Traka ASSA ABLOY

LUGN

Top Security

Zevix

Aritech

Securitas

Synguard

Lobeco

Unii

ASSA ABLOY

Brivo

SOBA

Sequrix

SmartCell

NIBHV

ARAS

OpenEye

Milestone

Service Centrale Nederland

SMC Alarmcentrale

Multiwacht Security

Paraat

Connect Security

Masset

Bydemes

Akuvox

Van Dusseldorp Training

Ajax Systems

IDIS

Digitale sloten iLOQ te gebruiken binnen Genetec Synergis

4 mei 2023
Redactie
09:08

Met Synergis van Genetec is de toegang tot de meest uiteenlopende gebouwen(complexen) te beheren. Sinds kort kan dat ook als de deuren voorzien zijn van het sluitsysteem iLOQ S50. Het betreft hier elektronisch gestuurde sloten, die geen batterijen nodig hebben.

iLOQ S50 is een sluitsysteem dat specifiek ontwikkeld is voor de vitale infrastructuur, zoals nutsbedrijven. Ook is het geschikt voor organisaties die willen dat cilinders niet met sleutels, maar met smartphones worden bediend. De cilinders zelf hebben geen batterijen, maar worden gevoed met stroom die door de beweging van de gebruiker wordt opgewekt. Sinds kort zijn de mobile keys van iLOQ geïntegreerd in Genetec waardoor digitale sleutels vanuit Genetec Synergis verstuurd kunnen worden. De integratie zorgt zo voor een gebruiksvriendelijke mobiele oplossing, die gebruikers meer flexibiliteit en keuzes biedt. Ook krijgen beheerders zo volledige controle over hun mobiele sleutels, binnen één software omgeving.

Voordelen
Anthonie van der Ploeg, salesmanager Benelux en Nordics, merkt op dat klanten van Genetec het als een voordeel ervaren dat ze diverse soorten toegangsbeheertechnieken met elkaar kunnen combineren. Hij ziet het als een belangrijke doorbraak voor klanten dat ze nu ook de iLOQ-hardware kunnen installeren, gebruiken, beheren & rapporteren vanuit één unified interface, met behoud van eenvoud voor operators, beheerders en managers. Ten aanzien van het gebruik van de smartphone als ‘sleutel’ zegt hij dat klanten het een groot voordeel vinden dat ze door de integratie kunnen tracken wie er in hun gebouw is geweest. Daarnaast kunnen beelden van video-camera’s gekoppeld worden aan de audittrails van sleutelhouders en dat biedt extra rapportagemogelijkheden. Voor integrators is er het voordeel dat de aanvullende ondersteuning van iLOQ S50 in het Genetec-portfolio een extra mogelijkheid biedt om de meest uitdagende vraagstukken van klanten rondom toegangsbeheer op te lossen.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Distri Company

IQSIGHT

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Suricat

VIGI

Boon Edam
Wordt een partner