DINION IP starlight 8000 MP camera van Bosch Security
De nieuwe 5 megapixel DINION IP starlight 8000 MP camera van Bosch Security Systems levert relevante IP-videobeelden ongeacht het tijdstip van de dag, het al dan niet bewegen van het te monitoren object of situaties met extreem weinig licht.
De DINION IP starlight 8000 MP levert vijf megapixels aan details, zelfs in extreme situaties met weinig licht. De camera neemt bewegende objecten in 5 megapixel-resolutie op tot 30 beelden per seconde. De nieuwste sensortechnologie in combinatie met de geavanceerde ruisonderdrukking resulteert in een lichtgevoeligheid van 0,0121 lux bij de volledige 5 megapixel-resolutie in kleur en zelfs 0,00825 lux bij een resolutie van 1080p. De DINION IP starlight 8000 MP levert bij duisternis beelden in kleur terwijl andere camera’s schakelen naar zwart-witbeelden. De ‘intelligent Auto Exposure’-technologie (iAE) past dynamisch de belichting van de camera aan in wisselende lichtomstandigheden en draagt ook bij aan het dynamische bereik van de camera die in 1080p modus 103+16 dB bedraagt.

Een ander onderscheidend kenmerk van de DINION IP starlight 8000 MP is de ingebouwde Intelligente Videoanalyse (IVA). Dit trekt de aandacht op belangrijke situaties door een waarschuwing te geven als dat nodig is. IVA geeft ook waarde en structuur aan videodata door het toevoegen van metadata. Hierdoor kunnen zaken in vele uren opgeslagen videomateriaal snel worden teruggezocht. Metadata kan ook worden gebruikt om onweerlegbaar forensisch bewijs te leveren of bedrijfsprocessen te optimaliseren op basis van bijvoorbeeld het tellen van mensen of het meten van de dichtheid van de menigte. Door slim gebruik te maken van de mogelijkheid om gelijktijdig 8 van de 15 beschikbare IVA-regels te combineren, worden complexe taken eenvoudig gemaakt en valse alarmen gereduceerd tot een minimum. De DINION IP starlight 8000 MP wordt ondersteund door Dynamic Transcoding in 1080p-modus in combinatie met een van de Bosch DIVAR IP-opslagoplossingen of een Bosch VIDEOJET-transcoder.









































































































