Distributeur Alphatronics betrekt nieuw bedrijfspand
Vanaf 11 februari werkt de bekende beveiligingsdistributeur Alphatronics uit Nijkerk vanuit een nieuwe locatie. Het adres is Boekdrukker 5-7, wat vlakbij de oude locatie is. Het nieuwe pand is onder architectuur gebouwd en vormt een prachtig visitekaartje voor het inmiddels 40 jaar oude bedrijf.
Alphatronics is al sinds jaar en dag een Nederlandse distributeur voor oplossingen en diensten op het gebied van inbraakdetectie, video-security en toegangscontrole. Vorig jaar werd nog het 40-jarige bestaan gevierd. Vertegenwoordigde fabrikanten zijn onder andere Adpro, Bosch, Dahua, Impro, Pyronix, Takex, TKH en Visonic.
Vanuit het centraal gelegen Nijkerk ondersteunt Alphatronics installateurs bij de projectering, installatie en de service van beveiligingsoplossingen. De vakkundige helpdesk staat altijd klaar om hiervoor op afstand of on-site de benodigde ondersteuning te bieden. Vanuit de Alphatronics Academy worden trainingen verzorgd op het gebied van product- en vakkennis.
Kantoor- en bedrijfsruimte
De nieuwe locatie omvat een moderne kantoor- en bedrijfsruimte die onder architectuur is gebouwd en is gelegen op een zichtlocatie aan de rand van het bedrijventerrein Watergoor. De kantoorruimte is verdeeld over drie lagen en gelegen in een apart bouwdeel. De aangrenzende bedrijfshal waar de productie en het magazijn komen, bestaat uit twee afzonderlijke delen, waarvan één is voorzien van een verdiepingsvloer. Aan de voor- en zijkant zijparkeerplaatsen op eigen terrein gelegen.
Tussen 4 en 8 februari wordt de voorraad verhuisd. De verkoop gaat gewoon door, maar de levertijden kunnen in deze periode iets langer zijn dan normaal. Alphatronics adviseert klanten daar rekening mee te houden. 8 februari om 15u gaat de oude vestiging op slot. Maandag 11 februari is het bedrijf weer volledig operationeel vanaf het nieuwe adres.







































































































