Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

SOBA

MPL

Hikvision

Optex

LUGN

Regio Control Veldt

Multiwacht Security

Nenova

Aritech

Advancis

Alarm Meldnet

IDIS

Eizo

Paxton

VEB

Brivo

Crown Security Services

Seris

Uniview

BHVcertificaat.online

HD Security

Traka ASSA ABLOY

OSEC

ARAS

NIBHV

Kidde Commercial

VAIBS

Eagle Eye Networks

VGN Group

2N

Unii

Intrasec

VBN

CSL

CDVI

G4S

Ajax Systems

Bosch Security Systems

Akuvox

Service Centrale Nederland

MOBOTIX

HID

Seagate

SmartCell

Distri Company

Network Optix

ADI

Add Secure

Paraat

Centurion

Gold-IP

Van Dusseldorp Training

Teletek

Paralax

i-Pro

Secusoft

Genetec

SmartSD

Lobeco

Sequrix

OpenEye

VVNL

ASSA ABLOY

Bydemes

VisionPlatform.ai

Trigion

Top Security

SMC Alarmcentrale

Masset

Milestone

Securitas

Alphatronics

Connect Security

ASIS

Hanwha Vision Europe

Synguard

Dynacolor recorders voor Network Optix

27 juni 2024
Redactie
04:00

SmartSD introduceert de op Intel Atom gebaseerde netwerk recorders van Dynacolor. Deze zijn speciaal afgestemd voor gebruik met het Video Management Systeem (VMS) van Network Optix. Op deze opnametoestellen is NX Witness voorgeïnstalleerd en hoeft de installateur alleen nog NX Witness licenties toe te voegen.

Deze recorders zijn, afhankelijk van het model, uitgerust met 8 of 16 PoE-poorten, waardoor er geen gebruik hoeft te worden gemaakt van een aparte PoE-switch. Met een maximum van 30 Watt PoE af/at per poort en een totaal PoE-budget van 120 Watt (8-kanaals) en 240 Watt (16-kanaals), zijn de meest gangbare IP-camera’s aan te sluiten en te voeden via PoE.
De recorders zijn uitgerust met een eMMC-schijf van 64GB voor het vooraf geïnstalleerde Windows 10 IoT-besturingssysteem en NX Witness VMS. Voor de opname van de beelden is er in de behuizing van de 8-kanaals recorder ruimte voor twee harde schijven. De 16-kanaals recorder is verkrijgbaar in twee versies, één met ruimte voor twee extra harde schijven en één met ruimte voor vier. Hierdoor kan een meer dan toereikende opslag voorzien worden om te voldoen aan langere retentietijden.
De opnametoestellen zijn verder uitgerust met beugels voor montage in 19″ patchkasten. Door de beperkte diepte, zijn ze ook in de kleinere 19″ wandkasten te monteren.

Meer informatie is te vinden op de website.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Seagate

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Distri Company

Suricat

Boon Edam

Wordt een partner