Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Paraat

Genetec

Traka ASSA ABLOY

Zevix

IDIS

Unii

LUGN

Alarm Meldnet

ARAS Security

Regio Control Veldt

Bydemes

Eagle Eye Networks

Milestone

Roskam Groep

Sequrix

Axis Communications

Distri Company

ADI

Masset

CSL

Service Centrale Nederland

Top Security

Advancis

Nenova

Ajax Systems

Add Secure

ASIS

Uniview

Kidde Commercial

Alphatronics

SOBA

Supraenet

Van Dusseldorp Training

OSEC

Teletek

Centurion

MPL

VVNL

IQSIGHT

MOBOTIX

SmartCell

Eizo

Multiwacht Security

VEB

CDVI

Securitas

Trigion

G4S

Lobeco

VAIBS

Crown Security Services

Seris

Optex

ASSA ABLOY

Hanwha Vision Europe

Alarm.com

Network Optix

Paralax

2N

Aritech

NIBHV

SmartSD

WatchTower

Secusoft

Connect Security

Brivo

HID

Akuvox

OpenEye

Paxton

VIGI

WBN Security

Synguard

HD Security

SMC Alarmcentrale

Seagate

Eye Watch Security Group

Een eigentijdse uitgave voor Secondant

11 mei 2014
Redactie
20:00

In de nieuwe online Secondant onder meer een interview met hoogleraar Paul Schnabel. Hij vertelt hoe het Nederlandse veiligheidsbeleid steeds meer gestalte krijgt op lokaal niveau en in beleidscycli van vier jaar, wat de risico’s zijn en wat aandacht voor langetermijnontwikkelingen en internationale contexten opleveren.

SecondantSecondant heeft een eigentijdse uitgave gekregen. Na bijna tien jaar op papier te zijn verschenen, verschijnt de vernieuwde Secondant net als Beveiliging Nieuws alleen nog digitaal.

Een greep uit de onderwerpen die in de nieuwe Secondant aan de orde komen:

  • burenruzies, hangjongeren, zwerfvuil. Overlast kan grote impact hebben op de leefbaarheid in woonwijken en de veiligheidsgevoelens van bewoners. Hoe kunnen overlastsituaties worden tegengegaan
  • Veilig ondernemen: de Kamer van Koophandel levert een actieve bijdrage aan criminaliteitspreventie in het bedrijfsleven. Bijvoorbeeld als het gaat om fraude. Secondant laat zien hoe dat werkt. En zet andere aanpakken van fraude op een rij.
  • Publiek-private samenwerking: steeds meer criminele netwerken houden zich bezig met milieucriminaliteit. En net als bij drugshandel fungeert Nederland daarbij als een belangrijk doorvoerland. Secondant beschrijft de actuele problematiek en aanpak van illegale handel in dieren en dumping van drugsafval.
  • Een best practice besproken: de publiek-private samenwerking in winkelcentra en bedrijventerreinen in Den Helder staat te boek als voorbeeldig. Wat kunnen andere steden ervan leren? Secondant interviewde betrokkenen.

Lees Secondant #1: ccv-secondant.nl

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Artitech Kidde Commercial

Eye Watch Security Group

Boon Edam

IQSIGHT

Suricat

Distri Company

VIGI

Seagate

Wordt een partner