Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Seagate

Bydemes

Securitas

OSEC

WBN Security

VisionPlatform.ai

Paxton

Advancis

Ajax Systems

Connect Security

Trigion

VEB

VAIBS

Crown Security Services

Eizo

Gold-IP

2N

ADI

Alarm Meldnet

Eagle Eye Networks

ASIS

MPL

Network Optix

ARAS

Distri Company

MOBOTIX

Uniview

VGN Group

Van Dusseldorp Training

Milestone

Service Centrale Nederland

Top Security

Hikvision

i-Pro

Aritech

Unii

CSL

SMC Alarmcentrale

Teletek

Akuvox

CDVI

SmartSD

Centurion

Traka ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

VVNL

Multiwacht Security

VBN

Hanwha Vision Europe

Regio Control Veldt

HD Security

VIGI

Seris

Genetec

Lobeco

HID

Kidde Commercial

Masset

SmartCell

Sequrix

IDIS

Secusoft

Alphatronics

OpenEye

Nenova

Add Secure

LUGN

SOBA

Optex

Synguard

NIBHV

Brivo

G4S

Paraat

Bosch Security Systems

Paralax

Eerste geslaagden Fire Safety Engineering & Management

7 februari 2017
Redactie
19:52

Van de 23 studenten die in februari 2016 zijn gestart met de post-hbo Fire Safety Engineering & Management, zijn er achttien geslaagd. Zij ontvingen op 2 februari 2017 hun diploma. Petra Briggen (foto) kreeg als beste student een speciale oorkonde overhandigd.

De Stichting Kennisoverdracht Bouwfysia (SKB) en de Brandweeracademie bieden samen de post-hbo Fire Safety Engineering & Management aan. De eerste lichting studenten heeft de opleiding nu afgerond.
Jaarlijks zijn er voorbeelden van ernstige branden in gebouwen of bouwwerken, met slachtoffers en grote schade of ontwrichting tot gevolg. Het belang van brandveiligheid neemt onder druk van dergelijke incidenten toe. Daarnaast is er een behoefte aan een andere kijk op brandveiligheid dan die van de publiekrechtelijke regelgeving. Fire Safety Engineering maakt dat mogelijk. Met Fire Safety Management kan daarnaast de link tussen preventie en repressie worden versterkt, twee belangrijke schakels in de brandveiligheidsketen.

Completere opleiding
De opleiding werd voor de eerste keer in de huidige vorm aangeboden. De voorganger van deze opleiding, de post-hbo Fire Safety Engineering, werd jarenlang onder verantwoordelijkheid van SKB gegeven. Door de uitbreiding met Fire Safety Management, ingevuld door de Brandweeracademie, is de opleiding completer geworden. De groep deelnemers is daarmee ook heterogener geworden, waardoor de colleges, oefeningen en discussies levendiger werden. Dit werd als zeer positief ervaren door zowel door de studenten als door de betrokkenen vanuit SKB en de Brandweeracademie.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Suricat

Artitech Kidde Commercial

Boon Edam

SequriX

VIGI

Seagate

Distri Company

Wordt een partner