Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

OpenEye

VAIBS

SmartCell

Centurion

G4S

SmartSD

WBN Security

CDVI

Genetec

Traka ASSA ABLOY

Multiwacht Security

Connect Security

Brivo

ARAS

Top Security

SMC Alarmcentrale

i-Pro

Axis Communications

Securitas

Alphatronics

Zevix

Add Secure

2N

Synguard

SOBA

Hanwha Vision Europe

ADI

Alarm Meldnet

VBN

Nenova

Bydemes

Milestone

Crown Security Services

Aritech

Lobeco

Seris

Akuvox

NIBHV

HD Security

OSEC

Trigion

VIGI

Network Optix

Paraat

CSL

Paralax

Optex

Ajax Systems

IDIS

Eagle Eye Networks

VisionPlatform.ai

IQSIGHT

MPL

Alarm.com

Paxton

Eizo

ASIS

Unii

Service Centrale Nederland

Regio Control Veldt

Secusoft

Uniview

VEB

VVNL

LUGN

MOBOTIX

Masset

Advancis

Seagate

HID

Van Dusseldorp Training

ASSA ABLOY

Supraenet

Sequrix

Kidde Commercial

Distri Company

Teletek

Eerste relschoppers Scheveningen aangehouden

8 mei 2025
Redactie
12:15

In het onderzoek naar de ongeregeldheden op de Boulevard van Scheveningen zijn donderdag 8 mei twee verdachten aangehouden. Daarnaast zijn nog meer verdachten in beeld en verwacht de politie meer aanhoudingen te verrichten. Wie schade heeft ondervonden van de rellen, kan zich nog steeds melden bij de politie.

De aangehouden verdachten zijn een 17-jarige jongen uit Rotterdam en een 16-jarige jongen uit Den Haag. Ze zijn naar aanleiding van het onderzoek donderdag 8 mei aangehouden. De 17-jarige wordt verdacht van vernieling van een politieauto en -busje, de 16-jarige van openlijke geweldpleging tegen de politie.
Daarnaast zijn inmiddels meerdere verdachten in beeld gebracht. De politie verwacht meer verdachten aan te houden. Verdachten kunnen zich ook zelf melden bij de politie om te voorkomen dat zij opgehaald worden.

Herstellen openbare orde
Honderden jongeren zorgden donderdagavond 1 mei voor grote ongeregeldheden op de Boulevard van Scheveningen. Zij richtten zich uiteindelijk tegen de politie en gooiden onder meer met stenen en glas naar de Mobiele Eenheid (ME). De ME voerde daarop enkele charges uit.
De inzet was tijdens de ongeregeldheden vooral gericht op het herstellen van de openbare orde. In het opsporingsonderzoek dat volgde, zijn vervolgens verdachten in beeld gebracht en geïdentificeerd. Dit onderzoek is nog steeds in volle gang.

Getuigen en beeldmateriaal
In het onderzoek naar de ongeregeldheden wordt ook het beschikbare beeldmateriaal meegenomen. Wie in het bezit is van beelden waarop verdachten en/of strafbare feiten te zien zijn en deze nog niet met de politie heeft gedeeld, wordt verzocht dit alsnog te doen.
Ook doet de politie nogmaals een dringende oproep aan mensen die slachtoffer geworden zijn tijdens de ongeregeldheden. Daarbij kan het bijvoorbeeld gaan om mensen die gewond geraakt zijn, maar ook om mensen die materiële schade geleden hebben. De politie roept hen op om zich te melden omdat aangiftes en meldingen in dit onderzoek van belang zijn.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

IQSIGHT

Distri Company

Suricat

Boon Edam
Seagate

VIGI

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Wordt een partner