Ellen Groenewoudt nieuwe Algemeen Directeur Trigion
Trigion krijgt een vrouw aan het roer. Ellen Groenewoudt (48), op dit moment nog Operationeel Directeur, volgt vanaf 1 augustus 2011 Geert van de Laar op die lid wordt van het Concern Directieteam van moederbedrijf Facilicom Services Group

Ellen Groenewoudt ziet de stap als een nieuwe uitdaging: “De beveiligingsmarkt is dynamisch en in ontwikkeling. De markt kenmerkt zich door een kritischer klantvraag en een toename van prijsconcurrentie. Krappere klantbudgetten en ontwikkelingen op het gebied van het “nieuwe werken” veroorzaken een druk op volume. Focus op kwaliteit en klantbeleving alsmede sterk kostenbewustzijn zijn meer dan ooit nodig om klantbehoud te realiseren en scherp te kunnen blijven aanbieden.”
Nieuwe kansen en mogelijkheden ziet Groenewoudt in de publiekprivate samenwerking en in de groeiende klantvraag naar professioneler ‘hostmanship’ in de beveiliging. “Het gevoel van veiligheid wordt tegenwoordig in belangrijke mate opgeroepen door het gastheerschap en de vriendelijkheid van beveiligers.”
Facilicom heeft Geert van de Laar benoemd tot Concerndirecteur Facilitaire Bedrijven Nederland. Hiermee wil Facilicom zijn visie en propositie op het terrein van integrale facilitaire dienstverlening verder versterken en ontwikkelen. Het bedrijf wil evenals voorgaande jaren sterk blijven groeien op het terrein van multi-services. Vorig jaar steeg de omzet in dit marktsegment met ruim 45% tot 106 miljoen euro. Het bedrijf denkt in 2012 met multi-services zo’n 20-25% te kunnen blijven groeien.









































































































