Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Sequrix

Centurion

Dero Security Products

Genetec

ADI

Alarm Meldnet

IDIS

Paraat

Intrasec

Aritech

Add Secure

Secusoft

Bosch Security Systems

VBN

ASSA ABLOY

NetworxConnect

Seagate

Ajax Systems

HID

Eagle Eye Networks

Seris

SMC Alarmcentrale

Uniview

Multiwacht

Distri Company

PG Security Systems

Nenova

Brivo

G4S

BHVcertificaat.online

VGN Group

Akuvox

SOBA

HD Security

Alphatronics

ARAS

CSL

ASIS

Optex

Advancis

Masset

Trigion

NIBHV

Traka ASSA ABLOY

Regio Control Veldt

Unii

Connect Security

2N

Crown Security Services

VVNL

MOBOTIX

Lobeco

VideoGuard

Top Security

Kidde Commercial

EAL

Milestone

Avigilon Alta

Eizo

VEB

Oribi ID Solutions

Service Centrale Nederland

i-Pro

SmartCell

VAIBS

Hikvision

Gold-IP

Bydemes

CDVI

Network Optix

Paxton

Securitas

Hanwha Vision Europe

SmartSD

OSEC

Europese ASIS-conferentie donderdag van start

10 februari 2021
Redactie
11:59

Niet in Praag, zoals gepland, maar online gaat donderdag 11 februari het ASIS Europe-congres ‘From risk to resilience’ van start. Veel onderwerpen hebben betrekking op de coronacrisis. Op wat daarvan geleerd is en hoe het geleerde in de praktijk is te implementeren in organisaties.

Tijdens de keynote wordt vooruitgekeken op de economische vooruitzichten in het nog altijd door corona geteisterde 2021. Daarna kunnen deelnemers kiezen uit verschillende podia voor parallel lopende sessies. Onderwerpen zijn onder andere ‘van veerkracht naar onbreekbaarheid, voorbereiden op de volgende crisis’ en ‘belangrijke trends en inzichten voor de digitale transformatie van beveiliging. Andere sessies gaan over ontwikkeling van videotoezicht in de cloud, vaccinatie binnen de organisatie, hoe criminelen zich richten op de ‘supply chain’ en wat we hebben kunnen leren van de pandemie.

Andere activiteiten
Naast lineaire presentaties vinden ook rondetafelsessies plaats over diverse leiderschapskwesties, persoonsbeveiliging, flexibele werkplekken en toenemende mobiliteit van werknemers en wat de rol van de beveiligingsorganisatie kan zijn om bedrijven door de coronacrisis te slepen. Verder zijn er verschillende manieren om met elkaar in contact te komen om ervaringen uit te wisselen en er kan een soort virtuele beurs worden bezocht met onder andere Eagle Eye Networks en HID.
Deelname aan de conferentie kost 115 euro per dag of 325 euro voor de gehele conferentie, die ook op 2 en 23 maart en op 6 mei plaatsvindt. Een hoger tarief geldt voor wie niet lid is van ASIS.

Meer informatie is hier te vinden.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

SequriX

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Videoguard

Seagate

Suricat

Wordt een partner