Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

WBN Security

Unii

SMC Alarmcentrale

Crown Security Services

Service Centrale Nederland

VVNL

CDVI

Van Dusseldorp Training

Uniview

Optex

Top Security

VIGI

Ajax Systems

Seris

Connect Security

Traka ASSA ABLOY

VAIBS

LUGN

Kidde Commercial

IQSIGHT

Alarm.com

VEB

HD Security

Sequrix

SOBA

G4S

VBN

Brivo

Advancis

Hanwha Vision Europe

Secusoft

Add Secure

Trigion

MPL

Nenova

MOBOTIX

ARAS

Eizo

Paralax

SmartCell

SmartSD

IDIS

2N

Milestone

Synguard

Alarm Meldnet

Eagle Eye Networks

CSL

Alphatronics

Bydemes

OSEC

Distri Company

Lobeco

Centurion

Masset

Paraat

Regio Control Veldt

ASIS

ADI

Securitas

Genetec

Paxton

OpenEye

Supraenet

Multiwacht Security

Zevix

Aritech

Seagate

HID

Teletek

Akuvox

ASSA ABLOY

Axis Communications

NIBHV

Network Optix

FireSafety & Security Event niet in gevaar door coronadreiging

7 maart 2020
Redactie
00:00

Al 75 bedrijven hebben zich aangemeld als exposant tijdens het FireSafety & Security Event, dat op 8 en 9 april plaatsvindt in de Brabanthallen. Dit aantal stijgt nog steeds en overtreft alle verwachtingen. Ook bezoekersaanmeldingen stromen steeds sneller binnen. Dit ondanks de coronadreiging.

Nu steeds meer evenementen worden uitgesteld of afgelast, vragen mensen zich af welke invloed dat zal hebben op het FireSafety & Security Event, dat ook nog eens in ‘risicoprovincie’ Noord-Brabant plaatsvindt. Uitstel of afstel is volgens Erwin Schoemaker van de Federatie Veilig Nederland echter niet aan de orde. “We zijn in overleg met de Brabanthallen over maatregelen om eventuele besmetting tegen te gaan. Daar komt bij dat het een nationaal evenement is, dat geen bezoekers uit risicolanden zal trekken. Bovendien gaan veel andere evenementen ook gewoon door, terwijl daar een veelvoud van het aantal bezoekers komt. Het coronavirus is dus op dit moment dus geen reden om het evenement te annuleren en/of door te schuiven naar een ander moment. Wel kan iedereen er op vertrouwen dat wij de situatie zeer serieus nemen en de ontwikkelingen op de voet volgen.”

Extra aandacht
Het aantal exposanten blijft intussen gestaag groeien, wat verrassend is omdat vakbeurzen al jaren door krimp worden geteisterd. Kennelijk is er nog altijd een grote behoefte onder professionals om elkaar ook ‘offline’ te ontmoeten. Het aantal aanmeldingen van bezoekers groeit ook nog dagelijks en is inmiddels de 1100 gepasseerd. “We merken nog wel dat het aantal registraties via onze exposanten wat achter blijft op de verwachtingen. Daarom roepen wij die op om het evenement nog eens extra onder de aandacht te brengen bij hun klanten. Zo kunnen ze het FireSafety & Security Event ook voor henzelf tot een nog groter succes maken”, aldus Schoemaker. Hij raadt exposanten aan om in alle correspondentie met klanten te wijzen op de mogelijkheid om gratis tickets aan te vragen voor het evenement. “Samen zorgen we voor kwalitatieve bezoekers!”

De komende weken besteedt BeveiligingNieuws.nl uitgebreid aandacht aan wat exposanten gaan presenteren en wat tijdens de kennisevenementen kan worden verwacht.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

VIGI

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

Suricat

SequriX

IQSIGHT

Seagate
Boon Edam
Wordt een partner