Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

VBN

Add Secure

Hikvision

Crown Security Services

Traka ASSA ABLOY

CDVI

VGN Group

Teletek

Alarm Meldnet

Securitas

ADI

Alphatronics

Uniview

2N

VAIBS

i-Pro

Nenova

MPL

SmartCell

Advancis

Paraat

Gold-IP

Trigion

Paxton

Service Centrale Nederland

Secusoft

ASSA ABLOY

Unii

EAL

Optex

Bydemes

Eagle Eye Networks

BHVcertificaat.online

Connect Security

Seagate

HID

Multiwacht

IDIS

Sequrix

Top Security

Bosch Security Systems

Paralax

Eizo

NIBHV

Network Optix

Ajax Systems

Hanwha Vision Europe

VisionPlatform.ai

Brivo

Centurion

Aritech

VEB

SMC Alarmcentrale

Milestone

G4S

VideoGuard

Masset

MOBOTIX

VVNL

Synguard

ASIS

Dero Security Products

Distri Company

Regio Control Veldt

SOBA

CSL

HD Security

Intrasec

ARAS

Genetec

LUGN

Seris

SmartSD

Kidde Commercial

OSEC

Akuvox

Oribi ID Solutions

Lobeco

G4S beveiligt Amerikaanse ambassade

8 januari 2014
Redactie
15:36

De Amerikaanse ambassade heeft eind vorig jaar een contract met G4S getekend voor het beveiligen van de Amerikaanse ambassade en het Amerikaanse consulaat.

U.S. EmbassyHet betekent voor G4S een mooie opdracht en een groot team ervaren en speciaal getrainde beveiligers erbij. Zij beveiligen de medewerkers, bezoekers, gebouwen en eigendommen van de ambassade in Den Haag en het consulaat in Amsterdam. Het contract kan steeds met een jaar worden verlengd, met een maximum van vijf jaar.

In het eerste kwartaal van 2014 start de bouw van de nieuwe ambassadecampus in Wassenaar. Hierdoor breidt het team vanaf januari nog flink uit. De beveiligers dragen een uniform van de ambassade. Nieuwe beveiligers krijgen, behalve de gebruikelijke G4S-screening, een extra screening van de Amerikaanse ambassade. Ook krijgen zij, bovenop de normale inwerkperiode, enkele weken een interne training. Wie hier doorheen komt, mag het ambassadeteam gaan versterken.

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Artitech Kidde Commercial

SequriX

Distri Company

Boon Edam

Videoguard

Seagate

Suricat

Wordt een partner