Beveiligingnieuws Logo

Onze partners

Eizo

Traka ASSA ABLOY

SMC Alarmcentrale

ADI

Seris

Supraenet

NIBHV

CSL

VIGI

Ajax Systems

Secusoft

Multiwacht Security

IQSIGHT

OpenEye

Distri Company

ARAS

Alarm.com

Uniview

Paralax

CDVI

Alarm Meldnet

WBN Security

Axis Communications

Unii

Genetec

2N

VEB

Akuvox

SmartCell

Hanwha Vision Europe

Synguard

Service Centrale Nederland

Lobeco

Regio Control Veldt

Brivo

Zevix

Paraat

Crown Security Services

HD Security

SOBA

ASIS

Milestone

Connect Security

Advancis

VBN

Eagle Eye Networks

Sequrix

Masset

Network Optix

G4S

Add Secure

Seagate

ASSA ABLOY

i-Pro

Alphatronics

VisionPlatform.ai

SmartSD

Van Dusseldorp Training

Top Security

Securitas

MOBOTIX

Teletek

IDIS

Centurion

LUGN

OSEC

Trigion

HID

VVNL

Bydemes

Aritech

MPL

Nenova

Optex

Kidde Commercial

Paxton

VAIBS

G4S doneert 5.000 euro aan Stichting Petje af

28 december 2020
Redactie
10:45

In plaats van de traditionele eindejaarsattentie te geven aan relaties heeft G4S dit jaar besloten een bedrag aan een goed doel te doneren. De keuze viel op Stichting Petje af, die zich inzet om ieder kind in Nederland dezelfde kansen te bieden om zich optimaal te ontwikkelen in de maatschappij.

De stichting helpt, ongeacht de achtergrond of afkomst van kinderen, en wil zo kansenongelijkheid in het onderwijs tegengaan. Petje af laat laten kinderen hun talenten ontdekken door ze onder andere kennis te laten maken met allerlei beroepen en verschillende werkvelden. G4S vindt het volgens algemeen directeur Vinz van Es belangrijk om een duurzame bijdrage te leveren aan de maatschappij. “Wij staan tenslotte als veiligheidsbedrijf middenin de samenleving. Overal ter wereld zorgen onze medewerkers ervoor dat mensen veilig kunnen wonen, werken en leven. Naast onze professionele betrokkenheid, waarin wij onze diensten op een zo maatschappelijk verantwoorde manier leveren aan onze klanten, steunen wij maatschappelijke initiatieven en lokale goede doelen via ons eigen sponsorprogramma Match-it! en hebben we een samenwerking met JINC. Initiatieven zoals Petje af en JINC dragen wij als organisatie een warm hart toe. Het steunen hiervan geeft ons de kans om een verschil te maken in het leven van kinderen en de kans om te investeren in de talenten van de toekomst.”

Stichting Petje af is zeer blij met de donatie van G4S. Brecht van Schendel, directeur-bestuurder Stichting Petje af Nederland: “Dankzij donaties zoals van G4S krijgen kwetsbare kinderen het steuntje in de rug dat zij harder nodig hebben dan ooit. We vinden het bijzonder dat bedrijven zoals G4S in plaats van een eindejaarsattentie, het belang van onze kinderen voorop stelt. Samen werken we aan een maatschappij waarin alle kinderen gelijke kansen krijgen.”

Deel dit artikel via:

Vlog

Premium partners

Boon Edam

VIGI

Distri Company

Artitech Kidde Commercial

IQSIGHT

Seagate

Suricat

SequriX

Wordt een partner