G4S en Dräger samen in safety preventie
G4S en Dräger hebben op 26 september een samenwerkingsovereenkomst getekend om een totaaloplossing aan te kunnen bieden aan bedrijven in de petrochemische industrie bij het ondersteunen van grote turnarounds (TA’s) en stops.
G4S is sterk in het leveren van gespecialiseerde veiligheidsprofessionals en Dräger is marktleider in het leveren van safety middelen. In het voorjaar van 2013 staan voor veel petrochemische bedrijven TA’s en stops gepland. Door de expertise van G4S en de betrouwbare apparatuur van Dräger is een unieke samenwerking ontstaan waardoor stops nog efficiënter gepland kunnen worden.
Plant Stop Management kenmerkt zich door enorme fluctuaties in het werkaanbod, aldus Patrick van Vugt, Business Unit manager Veiligheidstechniek bij Dräger Safety Nederland. Petrochemische installaties worden maar een paar weken stilgelegd, soms een keer per jaar, soms eens in de twee of drie jaar. Het komt er dan op aan dat je volgens een heel strakke planning in een afgebakende tijd al het onderhoud uitvoert. Dat moet je natuurlijk veilig doen en zo goed dat daarna de installatie niet meer behoeft te worden stilgelegd.